Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TEK ISH PARKU I AUTOBUZAVE

Rr. Ndre Mjeda | 80 M2 | 48.000 Leke

Jepet me qera bar-kafe, buze rruge, 80 M2, komplet i rikonstruktuar, mobilim i ri, 3 fasada xhami, taksat dhe kasa fiskale te paguara, me 2 TV 55', kolltuqe tavolina karrige te reja. Nga 50.000lek shkon

Botuar më 12/12/2019
48.000 leke

KAMEZ

ne rrugen nacionale Kamez-Fushe Kruje | 205 M2 | 82.000 Euro

Shitet lokal Clab Mohito, 205 M2, 3 banjo

Botuar më 11/12/2019
82.000,00 euro

LAPRAKE,

pallati Besa Re | 30 M2 | 36.000 Euro

Shitet lokal, 30 M2, 1 banjo, me hipoteke. I pershtatshem per cdo lloj biznesi. Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 11/12/2019
36.000,00 euro

RR. SIRI KODRA

Tirane | 89 M2 | 145.000 Euro

Shitet lokal 73 m2 + pakukeri 16 m2, 89 M2, (ne total) + 40 m2 verande e shfrytezueshme, aktualisht i dhene me qera. Me hipoteke. Shitet pa fitim, nga vete pronari per arsye bashkimi familjar ne Amerike

Botuar më 09/12/2019
145.000,00 euro

SUPER OKAZION!!! RR. KAVAJES

tek ish Parku Autobuzave | 300 M2 | 1 Euro

Jepet me qera ambjent per Bar Restorant, me sip te brendshme, 300 M2, dhe verande me sip 150m², totalisht i kompletuar. Ne gjendje pune

Botuar më 09/12/2019
1,00 euro

RR. MARGARITA TUTULANI

shitet lokal | 52 M2 | 156.000 Euro

Ne gjendje te lire me verande, 52 M2

Botuar më 07/12/2019
156.000,00 euro

YZBERISHT

50 m nga Kmy-ja, ne rruge kryesore | 75 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 75 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, gjendja: shume e mire, ambjent i jashtem, lartesi 4.80 m, me banak, i pershtatshem per cdo lloj aktivitet

Botuar më 06/12/2019
30.000 leke

QYTET STUDENTI

perballe God 9-10 | 110 M2 | 185.000 Leke

Shitet lokal, 110 M2, 2 ambjente, 1 banjo, verande, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 05/12/2019
185.000 leke

PRANE SHKOLLES 11 JANARI

afer Bllokut | 60 M2 | 180.000 Euro

Shitet lokal me siperfaqe, 60 M2, Kati 1.Me hipoteke.Super I investuar.

Botuar më 05/12/2019
180.000,00 euro

BULEVARDI GJERGJ FISHTA

prane gjykates se Tirane, tek ish Ekspozita | 74 M2 | 60.000 Leke

Jepet me qera lokal, 74 M2, i mobiluar, aktualisht ne gjendje pune, jo agjensi

Botuar më 05/12/2019
60.000 leke
)