Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

JEPET AMBIENT ME QERA, TEK RRUGA 4 DESHMORET PRANE "BAR INFINITY"

Jepet ambient me qera, tek Rruga 4 Deshmoret prane "Bar Infinity" | 150 M2 | 700 Euro

Me siperfaqe 150m², Kati -1.Organizohet: • Open Space• 1 tualet• 1 kuzhine• 1 depo• 1 korridorOfrohet:• Open Space• Me Parket• Ne kushte te mira• Me kondicioner • Aspirim artificial + natyral• Zone lehtesisht e aksesueshme • Per cdo lloj biznesi/aktiviteti--NUK JEPET PER LOKAL--Cmimi: 700€/muaj + 1 garanciID AD 041, 150 M2, 2 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 13/05/2021
700,00 euro/muaj

SHITET LOKAL TEK RRUGA BARDHYL.

tek Rruga Bardhyl. | 55 M2 | 102.450 Euro

Me siperfaqe 55m² neto dhe 74m² bruto. Kati 0Organizohet: • Open Space• 1 tualet• 1 verande• 1 ballkonOfrohet:• Me Pllaka• Ne kushte shume te mira • Zone lehtesisht e aksesushme• Ne gjendje shume te mire Cmimi: 102.450€ID AD 038, 55 M2, 1 banjo

Botuar më 13/05/2021
102.450,00 euro

JEPET LOKAL ME QERA 1+1 130M2 TE RR DURRSIT

Te Hotel Coloseu | 130 M2 | 55.000 Leke

Me siperfaqe 130m² Kati 0Organizohet: •e mobiluar•1 tualetOfrohet:•e Mobiluar•Me Pllaka• ne kushte te mira •zone lehtesisht e aksesueshme • Gjendja e mireCmimi: 55000l ne muaj+1garanciID KD 116, 130 M2, 1 banjo

Botuar më 13/05/2021
55.000 leke

MINE PEZA

prane Shkolles Hasan Vogli | 60 M2 | 500 Euro

Jepet lokal me qera 60m2Me siperfaqe 60m² +80m2 verande Kati 1Organizohet: •mobiluar •1 tualetOfrohet:•Open space•Me Parket• ne kushte te mira •zone lehtesisht e aksesueshme • Gjendja e mireCmimi: 500euro ne muaj+1garanciID KD 118, 60 M2, 1 banjo

Botuar më 13/05/2021
500,00 euro

TEK RRUGA BARDHYL.

tek Rruga Bardhyl. | 74 M2 | 102.450 Euro

Shitet Lokal Me siperfaqe 55m² neto dhe 74m² bruto. Kati 0Organizohet: • Open Space• 1 tualet• 1 verande• 1 ballkonOfrohet:• Me Pllaka• Ne kushte shume te mira • Zone lehtesisht e aksesushme• Ne gjendje shume te mire Cmimi: 102.450€ID AD 038, 74 M2, 1 banjo

Botuar më 13/05/2021
102.450,00 euro

RR. BARDHYL, ANESORE , BUZE RRUGE

Rr. Bardhyl, anesore , buze rruge | 74 M2 | 103.000 Euro

Shitet lokal, siperfaqe 74 m² total (55 m² me hipoteke + 19 m² shtese) , kati 0 ,tualete (me dritare), verande. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti : klinike,studio etj., 74 M2, Property ID : 4171179 www.dreamalbania.al

Botuar më 13/05/2021
103.000,00 euro

LOKAL DHE PICERI PER SHITJE NE TIRANE.

Dy kullat, KOMPLEKSI REZIDENCIAL, "GARDEN CITY". Ngjitur me terminalin e autobusave. Kthesa e Kamzes. Tirane. | 300 M2 | 900.000 Euro

E mobiluar, kafene + piceri. Verande 150m2 dhe ambjenti i brendshem, 300 M2, vendparkim, gjendja: shume e mire, Na kontaktoni: Rezarta 0672072721Marsela 0672074222 Alberti 0672045145

Botuar më 13/05/2021
900.000,00 euro

5 MAJI RRUGA

Jorgo Plaku | 150 M2 | 2.000 Euro

Jepet restoranti me qera 150m2Me siperfaqe 150m2Organizohet: •mobiluar •1 tualet•dhome zhveshje per puntoretOfrohet:•Open space•Me Parket• ne kushte te mira •zone lehtesisht e aksesueshme • Gjendja e mire• Te gjitha paisjet guzhine etjCmimi: 2000euro ne muaj+1garanciID KD 119, 150 M2, 1 banjo

Botuar më 13/05/2021
2.000,00 euro

SHITET LOKAL TEK RRUGA BARDHYL. ME SIPERFAQE 55M² NETO DHE 74M² BRUTO. KATI 0

Organizohet: • Open Space• 1 tualet• 1 verande• 1 ballkon | 74 M2 | 102.450 Euro

Ofrohet:• Me Pllaka• Ne kushte shume te mira • Zone lehtesisht e aksesushme• Ne gjendje shume te mire Cmimi: 102.450€ID AD 038, 74 M2, 1 banjo, 1 ballkon, verande, i mobiluar

Botuar më 13/05/2021
102.450,00 euro

JEPET RESTORANTI ME QERA 150M2 5 MAJI

rruga Jorgo Plaku | 150 M2 | 2.000 Euro

Me siperfaqe 150m2Organizohet: •mobiluar •1 tualet•dhome zhveshje per puntoretOfrohet:•Open space•Me Parket• ne kushte te mira •zone lehtesisht e aksesueshme • Gjendja e mire• Te gjitha paisjet guzhine etjCmimi: 2000euro ne muaj+1garanciID KD 119, 150 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 13/05/2021
2.000,00 euro/muaj
)