Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

MOZAIKU I TIRANES

Mozaiku i Tiranes | 520 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera bar-restorant prane Mozaikut te Tiranes.Ambjenti ka nje siperfaqe te konsiderueshme prej 520m2 total, ku 270m2 siperfaqe e brendshem dhe pjesa e oborrit rreth 250m2.Jepet me qera i mobiluar me te gjitha orendite, nje ambjent magazinimi dhe kuzhinen me te gjitha kushtet e punes, aktualisht eshte ne gjendje pune persa i perket barit dhe pjeses se restorantit., 520 M2, 5 ambjente, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 05/08/2021
1.200,00 euro/muaj

RR. BARDHYL, ANESORE , BUZE RRUGE

Rr. Bardhyl, anesore , buze rruge | 74 M2 | 103.000 Euro

Shitet lokal, siperfaqe 74 m² total (55 m² me hipoteke + 19 m² shtese) , kati 0 ,tualete (me dritare), verande. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti : klinike,studio etj., 74 M2, Property ID : 4171179 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/08/2021
103.000,00 euro

KODRA E DIELLIT

Prane universitetit NewYork | 85 M2 | 130.000 Euro

Shitet lokal tek Kodra e Diellit, universiteti New York.Lokali eshte i mobiluar dhe totalisht i investuar.Ka siperfaqe 85 m2 dhe cmimi i shitjes eshte 130000 euro.Per me shume na kontaktoni., 85 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 05/08/2021
130.000,00 euro

TEK BRRYLI

Tek Brryli | 82 M2 | 68.000 Euro

Apartament Per Shitje 1+1 tek Brryli,Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri.Apartamenti eshte i investuar dhe shitet bosh.Organizohet nga ambienti i ndenjes dhe i gatimit,  dhome gjumi, ballkon dhe nje tualet me dritare.Siperfaqa e apatamentit eshte 82 m2., 82 M2

Botuar më 05/08/2021
68.000,00 euro

TEK KODRA E DIELLIT, UNIVERSITETI NEW YORK

tek Kodra e Diellit, universiteti New York | 85 M2 | 130.000 Euro

Shitet lokal tek Kodra e Diellit, universiteti New York.Lokali eshte i mobiluar dhe totalisht i investuar.Ka siperfaqe 85 m2 dhe cmimi i shitjes eshte 130000 euro., 85 M2

Botuar më 05/08/2021
130.000,00 euro

MOZAIKU I TIRANES

Mozaiku i Tiranes | 520 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera bar-restorant prane Mozaikut te Tiranes.Ambjenti ka nje siperfaqe te konsiderueshme prej 520m2 total, ku 270m2 siperfaqe e brendshem dhe pjesa e oborrit rreth 250m2.Jepet me qera i mobiluar me te gjitha orendite, nje ambjent magazinimi dhe kuzhinen me te gjitha kushtet e punes, aktualisht eshte ne gjendje pune persa i perket barit dhe pjeses se restorantit., 520 M2, 5 ambjente, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 05/08/2021
1.200,00 euro/muaj

BAR-RESTORANT PICERI ME QERA NE DON BOSKO NE TIRANE (ID 4271651)

Don Bosko, rreshti dyte, | 200 M2 | 650 Euro

Shitet lokal-Piceri i mobiluar luks me arkitekt ne detaj, siperfaqe brendshme 90,3 m2 me 20 tavolina, si dhe verande siperface 100 m2 me 25 tavolina, biznesi shitet i kmpletuar sic eshte, Lokal edhe guzhine per Piceri, i kompletuar ne detaj me te gjitha. Jepet me qera 650 euro., 200 M2, Property ID : 4271651 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/08/2021
650,00 euro

DURRES

ANDON NACI | 65 M2 | 120.000 Euro

Shitet bar-kafe-lokal afer qendres se Durresitne rrugen Andon Naci.Lokali eshte ne gjendje puneaktualisht eshte me qera.Ndodhet ne katin 0 ne nje pallat ekzistues.Me siperfaqe te brendshme 65 m2dhe siperfaqe te jashtme 50 m2e cila eshte ne sherbim te lokalit.1 tualet.Lokali ka punime ekstra te bera nga vete pronari.Eshte nje mundesi e mire investimi.Me sip, 65 M2, 1 banjo, gjendja: shume e mire, Disponon certifikate pronesie.Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Botuar më 05/08/2021
120.000,00 euro

TEK KODRA E DIELLIT, UNIVERSITETI NEW YORK

tek Kodra e Diellit, universiteti New York | 85 M2 | 130.000 Euro

Shitet lokal tek Kodra e Diellit, universiteti New York.Lokali eshte i mobiluar dhe totalisht i investuar.Ka siperfaqe 85 m2 dhe cmimi i shitjes eshte 130000 euro., 85 M2

Botuar më 05/08/2021
130.000,00 euro

TEK BRRYLI

Tek Brryli | 82 M2 | 68.000 Euro

Apartament Per Shitje 1+1 tek Brryli,Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri.Apartamenti eshte i investuar dhe shitet bosh.Organizohet nga ambienti i ndenjes dhe i gatimit,  dhome gjumi, ballkon dhe nje tualet me dritare.Siperfaqa e apatamentit eshte 82 m2., 82 M2

Botuar më 05/08/2021
68.000,00 euro
)