Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. "4 DESHMORET",

buze rruge | 200 M2 | 900 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Lokale
Rr. "4 Deshmoret",, buze rruge, 200 M2, 900 euro
Përshkrim

Jepet me qera nje restorant i sapo rikonstruktuar teresisht, shume modern, me ambiente te brendshme shume te kompletuara, Staf i kualifikuar dhe i plotesuar, restoranti eshte cdo dite ne funksion. Sip., 200 M2, parkim i garantuar. Çmimi

900,00 euro/muaj

Botuar më 23/03/2020

Telefon
)