Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

NE QENDER TE KAMZES

stacioni i parafundit i autobuzit Tirane Kamez, rruga London | 17 M2 | 34.000 Euro

Shitet Bar Kafe, e rikonstruktuar, 17 M2, ambient i brendshem, me verande parpara, i ...

Botuar më 16/10/2019
34.000,00 euro

MBRAPA TEGUT

ngjitur me shtypshkronjen Pegi | 1.200 M2 | 3 Euro

Jepet me qera ose shitet objekt 2 katesh+bodrum, sip.ndertimi, 1.200 M2, aktualisht restorant I kompletuar totalisht, me hapesire perpara 500m² trruall+500me parkim dhe gjelberim, I pershtatshem per cdo lloj biznesi. Shtja 1700 E/m² dhe qera

Botuar më 18/10/2019
3,00 euro/m²

QYTETI STUDENTI

ne fund te rruges Gramoz Pashko | 150 M2 | 400 Euro

Jepet me qera lokal, 150 M2, i mobiluar

Botuar më 17/10/2019
400,00 euro

JEPET ME QERA PICERI ME FURRE DRURI NE NJE KOMPLEKS "BAR KEND LOJRASH",

totalisht i kompletuar, sip. ambienti | 35 M2 | 40.000 Leke

35 M2, ambient i rregulluar.

Botuar më 17/10/2019
40.000 leke

TEK ISH KINEMA “17 NENTORI”,

rr. "Bardhok Biba", | 75 M2 | 60.000 Leke

Jepet me qera ose shitet ambient 2 katesh, 75 M2, 2 banjo, ka funksionuar si Call Center, Zyra, Bar Kafe (aktualisht i kompletuar si bar-kafe). Jepet per biznese te ndryshme private. Qeraja

Botuar më 17/10/2019
60.000 leke

NE QENDER TE KAMZES

stacioni i parafundit i autobuzit Tirane Kamez, rruga London | 17 M2 | 34.000 Euro

Shitet Bar Kafe, e rikonstruktuar, 17 M2, ambient i brendshem, me verande parpara, i pershtatshem per biznese te ndryshme.

Botuar më 16/10/2019
34.000,00 euro

NE YZBERISHT

afer | 380 M2 | 180.000 Leke

Jepet me qera lokal, 380 M2, 2 banjo, i mobiluar, ne gjendje pune aktualisht , i pajisur me sistem ngrohje ftohje , i mobilar ne menyre moderne , me komjuter program bari dhe kompjuter

Botuar më 15/10/2019
180.000 leke/muaj

RR. HOXHA TAHSIN

Pazari i Ri, sheshi Avni Rustemi | 200 M2 | 1.300 Euro

Jepet me qera lokal, 200 M2, 6 ambjente, totali i kateve 2, 1 banjo, ngrohje/ftohje, tarrace, depo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Lokal i pajisur ne menyre bashkekohore, 100 m kat I, 100 m kat II ku 60 m jane tarace. Banak profesional, sistemi ajrimi dhe kondicionimi

Botuar më 15/10/2019
1.300,00 euro

RR. “NIKO AVRAMI”

perballe shkolles Bajram Curri | 90 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera Bar Kafe e kompletuar, 90 M2, aktualisht ne gjendje pune. Plus garancis, cmimi

Botuar më 15/10/2019
30.000 leke

RR. MINE PEZA

ne kryqezim me rrugen Fortuzi | 50 M2 | 215.000 Euro

Shitet lokal, 50 M2, 1 banjo, depo, i mobiluar, aktualisht ne gjendje pune

Botuar më 14/10/2019
215.000,00 euro

DURRES,

prane ish Rajonit te Policise | 110 M2 | 88.000 Euro

Shitet lokal, 110 M2, me hipoteke. Shitet per arsye emigrimi. Cmimi

Botuar më 14/10/2019
88.000,00 euro
)