Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION! RR. “KOMUNA PARISIT”,

RR. “MEDAR SHTYLLA”, PERBALLE LULISHTES | 65 M2 | 172.250 Euro

Shitet ambjent biznesi, 65 M2, Me hipoeke te rregullt.

Botuar më 22/10/2019
172.250,00 euro

NE QENDER TE KAMZES

stacioni i parafundit i autobuzit Tirane Kamez, rruga London | 17 M2 | 34.000 Euro

Shitet Bar Kafe, e rikonstruktuar, 17 M2, ambient i brendshem, me verande parpara, i ...

Botuar më 16/10/2019
34.000,00 euro

RRUGA MUHAMET DELIU

100m nga Rruga Thesarit | 400 M2 | 1.400 Euro

Jepet me qera e gjitha se bashku ose vec e vec Bar Resorat, sip., 400 M2, + sip. e jashtme 1000m me kend lojrash per femije dhe parkim i garantuar si dhe lavazh, sip.110m², parkim 4000m, klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme.Jo Agjensi.Cmimi diskutohet

Botuar më 23/10/2019
1.400,00 euro/muaj

NE QENDER TE BLLOKUT

buze rruge | 150 M2 | 2.205.000 Euro

Shitet super lokal modern 150 m2-- i kompletuar dhe arreduar ne menyre bashkohore.Me dokumentacion te rregullt hipotekor., 150 M2

Botuar më 22/10/2019
2.205.000,00 euro

OKAZION! RR. “KOMUNA PARISIT”,

RR. “MEDAR SHTYLLA”, PERBALLE LULISHTES | 65 M2 | 172.250 Euro

Shitet ambjent biznesi, 65 M2, Me hipoeke te rregullt.

Botuar më 22/10/2019
172.250,00 euro

SHKODER

prane 5 kateshit me ure, tek zyrat e punes | 110 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera lokal, 110 M2, ne shkoder, bosh.

Botuar më 22/10/2019
25.000 leke

RR, "STUDENTI",

perballe konvikteve te inxhinierise, | 100 M2 | 80.000 Leke

Jepet me qera lokal, 100 M2, 3 ambjente, kati 2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, jepet edhe per call center, aktivitete te tjera

Botuar më 22/10/2019
80.000 leke/muaj

PRANE PALLATIT ME SHIGJETA

mbi Alpha Bank | 130 M2 | 90.000 Leke

Jepet me qera lokal me pamje nga rruga kryesore, 130 M2, kati 2, 1 banjo, ka funksionuar si lokal i kompletuar ne kushte bashkekohore me te gjitha pajisjet, pamje nga 2 krahet, pozicion Lindje-Perendim. Taksat te perfshira ne cmim

Botuar më 22/10/2019
90.000 leke

RR. “MINE PEZA",

perballe Conad, ne pallat te ri | 74 M2 | 148.000 Euro

Shitet lokal, 74 M2, 1 ambjent, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Totalisht i kompletuar. Ambjent teper bashkekohore me gjelberim. Arredim modern. Dokumenta te rregullta. Mundesi parkimi, me verande te shfrytezueshme

Botuar më 21/10/2019
148.000,00 euro

TEK ZOGU ZI, PERBALLE RING CENTER,

sheshi Karl Topia | 30 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera Zgara Korçare, 30 M2, me verane te shfrytezueshme 40m², totalisht i kompletuar, me pune dhe biznes te ngritur prej 25 vitesh. Aktualisht ne pune.

Botuar më 18/10/2019
1.000,00 euro

GOLEM

Afer hotel Premium | 75 M2 | 700 Euro

Jepet me qera lokal, i kompletuar si dhe verande me lulishte 100 m larg detit ambient mes pishave. Lokali shitet ose nderohet me banese ne Tirane. Cmimi i shitjes eshte 150.000 euro me hipoteke, 75 M2, 1 banjo, aktualisht ne gjendje pune.

Botuar më 18/10/2019
700,00 euro/muaj

MBRAPA TEGUT

ngjitur me shtypshkronjen Pegi | 1.200 M2 | 3 Euro

Jepet me qera ose shitet objekt 2 katesh+bodrum, sip.ndertimi, 1.200 M2, aktualisht restorant I kompletuar totalisht, me hapesire perpara 500m² trruall+500me parkim dhe gjelberim, I pershtatshem per cdo lloj biznesi. Shtja 1700 E/m² dhe qera

Botuar më 18/10/2019
3,00 euro/m²
)