Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

MBRAPA TEGUT

ngjitur me shtypshkronjen Pegi | 1.200 M2 | 3 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Lokale
Mbrapa Tegut, ngjitur me shtypshkronjen Pegi, 1.200 M2, 3 euro i diskutueshem
Përshkrim

Jepet me qera ose shitet objekt 2 katesh+bodrum, sip.ndertimi, 1.200 M2, aktualisht restorant I kompletuar totalisht, me hapesire perpara 500m² trruall+500me parkim dhe gjelberim, I pershtatshem per cdo lloj biznesi. Shtja 1700 E/m² dhe qera

3,00 euro/m²

Botuar më 18/10/2019

Telefon
)