Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. JORGJIA TRUJA

ne Qytet Studenti | 110 M2 | 185.000 Euro

Shitet lokal, 110 M2, 2 ambjente, 1 banjo, verande, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 24/04/2019
185.000,00 euro

BULEVARDI ZOGU I

prane Zerit te Popullit | 60 M2 | 200.000 Euro

Shitet Restorant, 60 M2, I kmletuar totalisht, binzses I ngritur prej 20 vjetesh.

Botuar më 24/04/2019
200.000,00 euro

TEK URA E PASKUQANIT

BUZE RRUGE | 100 M2 | 1 Leke

Jepet me qera biznes Bar-Kafe-Qebaptore, 100 M2, e kompletuar me te gjitha pajisjet, aktualisht ne aktivitet pune, me klientele te ngritur. Cmimi i diskutueshem

Botuar më 24/04/2019
1 leke

RR. “QAMIL GURANJAKU”,

prane Drejtorise se Higjienes, buze rruge | 80 M2 | 50.000 Leke

Jepet me Bar Piceri me Furre Druri, 80 M2, i mobiluar, me ambient te jashtem te shfrytezushem.

Botuar më 24/04/2019
50.000 leke

KOMUNA E PARISIT

Rruga : Medar Shtylla | 270 M2 | 100 Euro

Shitet lokal 2 katesh me verande te mobiluar ne menyre perfekte , eshte ne gjendje pune shume te mire, 270 M2, per me shume informacion na kontaktoni ne numrin

Botuar më 24/04/2019
100,00 euro

TEK ELEONORA

tek casa blanka | 150 M2 | 80.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 150 M2, jepet per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 24/04/2019
80.000 leke/muaj

VALIAS I RI,

Rr. "/Zgjimi", prane rruges kryesore | 500 M2 | 90.000 Leke

Jepet me qera ambient dy katesh, kati I 400m², kati II 500m, lartesia 5m, bosh, parkim perpara, 500 M2, ka funksionuar si Bar Restorant, I pershtatshem per cdo lloj biznesi. Mund te ndahet edhe ne dy pjese

Botuar më 24/04/2019
90.000 leke/muaj

KOPESHTI ZOOLOGJIK

Kopeshti zoologjik | 100 M2 | 165.000 Euro

Ne Tirane prane kopeshtit zoologjik SHITET Bar Kafe me siperfaqe totale 100 m2. Bari eshte totalisht i mobiluar ne menyre cilesore dhe ne gjendje pune. SHITET me te gjitha pajisjet perfshire dhe sistemin ajrim kondicionim.Cmimi 165.000 euroPer cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 100 M2, 1 ambjent, totali i kateve 11, 1 banjo, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/04/2019
165.000,00 euro

RR. SALI BUTKA

pas policise bashkiake | 100 M2 | 45.000 Leke

Jepet me qera lokal, 100 M2, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, aktivitetti i hapur prej 15 vitesh

Botuar më 23/04/2019
45.000 leke

DURRES,

prane Rajonit te Policise | 110 M2 | 88.000 Euro

Shitet lokal, 110 M2, Nuk bashkepunojme me agjensi. Cmimi

Botuar më 23/04/2019
88.000,00 euro