Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KRYQEZIMI I VARRI BAMIT

rruga Xhanfize Keko | 80 M2 | 950 Euro

Jepet me qera restorant, (i kompletuar vetem kuzhina), siperfaqe brendshme, 80 M2, me...

Botuar më 05/07/2020
950,00 euro/muaj

KOPSHTI BOTANIK

perballe | 110 M2 | 600 Euro

Jepet me qera lokal OKAZION, 110 M2, i kompletuar me te gjitha pajisjet , eshte i pershtatshem edhe per kuzhine , me hapesire jashte me tavolina ,

Botuar më 11/07/2020
600,00 euro/muaj

KODRA E DIELLIT PRANE MISIONIT ELEONOR

Kodra e Diellit prane misionit Eleonor | 46 M2 | 42.000 Euro

Shitet Bar kafe ,( brenda ambientit eshte dhe nje kuzhine e shfrytezueshme) ne pallat te ri, kati 0, siperfaqe 46 m² ,me hipoteke, me verande, tualet me vete jashte., 46 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4171148

Botuar më 10/07/2020
42.000,00 euro

RR. "DURRESIT"

perballe shkolles "Qemal Stafa", ish Hotel Eler, | 157 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera Restorant me prodhime deti, sip., 157 M2, e kompletuar totalisht me 15 tavolina dhe 42 karrike, e gatshme per pune, kuzhina e kompletuar totalisht me kushte bashkohore.

Botuar më 10/07/2020
2.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

tek 21 DHJETORI | 60 M2 | 97.000 Euro

Shitet lokal ne gjendje pune, 60 M2, me verande 40m² , me hipoteke, aktualisht i dhene me qera. Plotesisht i mobiluar. Mundesi shitje me Kredi

Botuar më 09/07/2020
97.000,00 euro

TEK ISH PARKU I AUTOBUZAVE

Rr. Ndre Mjeda | 80 M2 | 48.000 Leke

Jepet me qera bar-kafe, buze rruge, 80 M2, komplet i rikonstruktuar, mobilim i ri, 3 fasada xhami, taksat dhe kasa fiskale te paguara, me 2 TV 55', kolltuqe tavolina karrige te reja. Nga 50.000lek shkon

Botuar më 08/07/2020
48.000 leke

RR. "4 DESHMORET",

buze rruge | 200 M2 | 900 Euro

Jepet me qera nje restorant i sapo rikonstruktuar teresisht, shume modern, me ambiente te brendshme shume te kompletuara, Staf i kualifikuar dhe i plotesuar, restoranti eshte cdo dite ne funksion. Sip., 200 M2, parkim i garantuar. Çmimi

Botuar më 08/07/2020
900,00 euro/muaj

TEK SELVIA,

prane gjimnazit "Partizani" , buze rruge | 220 M2 | 1.100.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe (ofrojme dhe mundesi kreditimi) : - kati i pare, kafe & bilardo, sip.117m², - kati i dyte, restorant funksional, 220 M2, - kati i trete, eshte shtepi banimi qe mund te adoptohet edhe per sherbime te tjera si: hotel, sip.260 m². Taraca mbi katin III eshte e shfrytezueshme per bar kafe. Me hipoteke.

Botuar më 08/07/2020
1.100.000,00 euro

GOLEM

Afer hotel Premium, 100 m larg detit ambient mes pishave | 75 M2 | 500 Euro

Jepet me qera lokal, i kompletuar si dhe verande me lulishte 150 m2, 75 M2, 1 banjo, aktualisht ne gjendje pune, per nje ambjent me te madh mund te lidhet dhe me nje ambjent tjeter 140m²

Botuar më 08/07/2020
500,00 euro/muaj

LIQENI I THATE

Liqeni i thate | 90 M2 | 120.000 Euro

90 M2, 1 banjo, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Aktualisht e dhen me qera 60.000 lek ne muaj

Botuar më 07/07/2020
120.000,00 euro

KODRA E DIELLIT PRANE MISIONIT ELEONOR

Kodra e Diellit prane misionit Eleonor | 46 M2 | 42.000 Euro

Shitet Bar kafe ,( brenda ambientit eshte dhe nje kuzhine e shfrytezueshme) ne pallat te ri, kati 0, siperfaqe 46 m² ,me hipoteke, me verande, tualet me vete jashte., 46 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4171148

Botuar më 07/07/2020
42.000,00 euro
)