Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA BESIM ALLA

Tek Pallatet Cabej Yzberisht | 230 M2 | 900 Euro

Jepet per Qira Lokal ne gjendje pune me xhiro ditore (Bruto 350ALL), ndodhet buze rruge kryesore me Verande te madhe, 230 M2, 2 banjo, ngrohje/ftohje, verande, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Agjenci Imobiliare: Century21 Albania

Botuar më 18/07/2019
900,00 euro/muaj

OKAZION! LAPRAKE

AFER KMY | 90 M2 | 130.000 Euro

Shitet lokal, 90 M2, + hapesire e jashtme, me dokumenta te rregullta, gjendje pune, e kompletuar , investim i ri. Me vendparkime. Shitet per arsye emigracioni

Botuar më 18/07/2019
130.000,00 euro

DURRES,

prane malit te Robit | 2.500 M2 | 1.850.000 Euro

Shitet Hotel 5 katesh me 36 dhoma, sip. 2.300m², sip. trualli, 2.500 M2, me bar/restorant te jashtem, pishine. Ambiente te kompletuara, aktualisht ne pune. Me hipoteke. Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 16/07/2019
1.850.000,00 euro

JEPEN ME QERA 2 AMBIENTE!! MBRAPA SPITALIT USHTARAK,

ngjitur me shinat e trenit | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera Bar Kafe, 60 M2, totalisht i mobiluar me çmim 25.000 leke si dhe ambient me sip. 40m, i rregulluar, i pershtatshem per çdo lloj biznesi. 15.000 leke. Çmimi lokalit

Botuar më 16/07/2019
25.000 leke

RR. “GJIN BUE SHPATA”,

tek stadiumi Dinamo, prane Ujvares, buze rruge | 250 M2 | 437.500 Euro

Shitet Play Station Apsolut 2, sip, 250 M2, aktualisht ne pune. Me hipoteke

Botuar më 16/07/2019
437.500,00 euro

OKAZION,

prane KOPShtit ZOOLOGJIK | 95 M2 | 130.000 Euro

Shitet ambjent i biznesit ne formen e lokalit ne zonen e kopshtit ZOOLOGJIK me siperfaqe totale 100m2, ambjenti eshte totalish i mobiluar dhe momentalish i lene ME QERA 700euro NE MUAJ., 95 M2, 1 banjo, ngrohje/ftohje, i mobiluar, ME HIPOTEK, cmimk bie me.42000euro

Botuar më 16/07/2019
130.000,00 euro

RR. HOXHA TAHSIM

te Shkolla e Kuqe | 53 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera lokal, 53 M2

Botuar më 15/07/2019
30.000 leke

RRUGA E KAVAJES

prane Condor Center, buze rruge | 83 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera lokal, 83 M2, kati 1, duplex (me dy kate)+ hapesire e jashtme 100m², I arreduar. Aktualisht funksionon si bar kafe

Botuar më 15/07/2019
1.000,00 euro

BLLOKU VASIL SHANTO

perbri Keshit, Tirane e Re | 63 M2 | 155.000 Euro

Shitet bar kafe, 63 M2, i kompletuar totalisht, ne gjendje pune qe nga viti 2002

Botuar më 15/07/2019
155.000,00 euro

OKAZION! RR. “KOMUNA PARISIT”,

RR. “MEDAR SHTYLLA”, PERBALLE LULISHTES | 65 M2 | 195.000 Euro

SHITET LOKAL MALIBU BAR, e kompletuar me kushte bashkohore te kohes me arkitekt, me sistem kamerash, me qepen elektrik, gjenerator silencioz, 65 M2, 1 banjo, gjendja: e rikonstruktuar. I pershtatshem per cdo lloj biznesi.Shitet bosh 2800 Euro/m² dhe e kompletuar

Botuar më 14/07/2019
195.000,00 euro