Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PUNETORE MARKETI JULAND MARKET Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me dhe pa eksperience pune. Te interesuarat te dergojn CV ne : julandmarket3@gmail.com, mbi 18 vjec, Adresa: Kodra Diellit

Botuar më 05/08/2020
e kenaqshme
)