Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITEN 40 KOKE BLETE

gjendja: Shume e mire | Tiranë |
Karakteristika

Gjithçka per shtepine, Ne shitje, Kafshe dhe shpende
Shiten 40 koke blete
Përshkrim

Shiten per arsye emigrimi dhe me cmim te arsyeshem


Botuar më 16/08/2019

Telefon