Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OPERATORE TELEFONIKE

Jeni te interesuar per pune?! Por nuk dini ku te aplikoni?Nje mundesi e re eshte hapur per ju!!!

NOBLEN MARKETING ESHTE DERA E DUHUR PER TY...
Kërkon të punësojë

Kriteret

Jeni mbi 21 vjec?- Njohuri mbi mesatare te nje nga gjuheve: Italisht, Spanjisht, Gjermanisht?-Aftesi dhe eksperience ne shitje?Ju ofrohen:- Paga baze dhe bonuse nga me konkurueset ne treg- Fundjava pushim- Mundesi pune ne orare full time dhe part-timeAPLIKONI : hr.noblenmarketing@gmail.comOfroja kete mundesi edhe nje mikut tend!

Kontakte

sara.recruit.3@gmail.com
Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 08/10/2019

)