Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TIRANE

Apartament 1+1, Bulevardi Zhan D'Ark | 67 M2 | 80000 Euro
Përshkrim

Apartamenti ndodhet tek bulevardi “Zhan D’Ark” Apartamenti është I pozicionuar në katin e 5 banim, me sipërfaqe totale 67 m2. Apartamenti ka orientim jug-lindje dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor Apartamenti disponon • Ambjent ndenjie • Ambjent gatimi •Dhomë gjumi • Tualet •Ballkon Detaje të tjera •Pallat ekzistues •I mobiluar •I investuar • Mundësi ndërtimi papafingoje, 67 M2, 2 ambjente, kati 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Karakteristika
Prona te patundshme, Ne shitje, Garsoniere & 1+1
Tirane, Apartament 1+1, Bulevardi Zhan D'Ark, 67 M2, 80.000 euro
2 ambjente, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, kati 5
1 ballkon
80.000,00 euro

Botuar më 12/06/2018

Telefon
Email