Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PRANE RRUGES MYSLYM SHYRI

Tek Poliklonika nr 5 | 78 M2 | 550 Euro

Jepet me qira apartament 1+1+sudio+dhome gardarobe. Sip, 78 M2, Pallat i ri. Apartame...

Botuar më 05/03/2021
550,00 euro/muaj

TEK VIZON PLUS

Don Bosko | 70 M2 | 26.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 1, 1 ballkon, i mobiluar, tereisht te reja, jo agjensi...

Botuar më 01/03/2021
26.000 leke

BUZE RRUGE TEK RESTORANT DURRESI

shitet | 57 M2 | 59.000 Euro

Apartament 1+1. Sip, 57 M2, kati 5. Pallat ekzistues me hipoteke. Apartament i sapo r...

Botuar më 26/02/2021
59.000,00 euro

OKAZION!! SHITET 1+1 TEK TEK SHKOLLA BASHKUAR,

ne pallat ekzistues | 63.3 M2 | 42.000 Euro

SHITET 1+1, 63.3 M2, kati 3, pjeserisht i mobiluar, hyrje e rregulluar. Me hipoteke. ...

Botuar më 25/02/2021
42.000,00 euro

KOPSHTI ZOOLOGJIK

Liqeni i thate | 65 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1 ne kopshti zoologjik. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri pa ashensor. Ka amabjente te bollshme, komode, ndricim natyral, mobilim te ri. Apartamenti eshte, 65 M2, 4 ambjente, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Ndodhet ne nje zone shume te frekuentuar. Per me shume informacione kontakto Agjensi imobilare Real Home

Botuar më 06/03/2021
35.000 leke/muaj

FRESKU

Tirane | 70 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1 ne Fresk. Apartamenti ka ambjnte te bollshme, komode , me ndricim natyral. Apartamenti eshte, 70 M2, 4 ambjente, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Ndodhet ne nje zone te qete dhe te frekuentuar. Per me shume informacione kontakto Agjensi imobilare Real Home

Botuar më 06/03/2021
30.000 leke/muaj

NE QENDER TE TIRANES

OKAZION , Prane Rruges Fortuzi | 68 M2 | 56.000 Euro

OKAZION, Shitet Apartament 1+1 (i rikonstruktuar) ne pallat egzistues me Hipoteke, pjeserisht i mobiluar, kati 4 jo i fundit, siperfaqe 68 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim me vete, koridor qe lidh te gjitha ambientet, dhome gjumi, tualet me dritare, ballkon. Ky cmim eshte i vlefshem per dy jave , nuk jepet me kredi. Cmimi 56000 €., 68 M2, ID:119230

Botuar më 06/03/2021
56.000,00 euro

KODRA E DIELLIT

Rruga Bill Klinton | 65 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1 ne Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri pa ashensor. Ka ambjente moderne, te bollshme, ndricim natyral. Apartamenti eshte, 65 M2, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Ndodhet ne nje zone te qete. Per me shume informacione kontakto Agjensi imobilare Real Home

Botuar më 06/03/2021
35.000 leke/muaj

KOMUNA PARISIT

Prane Lulishtes | 40 M2 | 52.000 Euro

Shitet Grasoniere tek Komuna e Parisit me hapesire restauruar totalisht dhe e mobiluar, me hipoteke, orientim jug, 40 M2, 2 ambjente, kati 4, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 06/03/2021
52.000,00 euro

RRUGA KAVAJES

palalti Globe Center | 65 M2 | 280 Euro

Jepet me qera ap 1+1 mobiluar me te gjitha kushtet bashkohore, ne pallat te ri buze rruge, 65 M2, kati 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 06/03/2021
280,00 euro/muaj

9 KATESHET NE QENDER

Tirane | 8 M2 | 300 Euro

Jepet me qera ap 1+1 me te gjitha kushtet bashkohore, ne pallat te ri me ashensore, 8 M2, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 06/03/2021
300,00 euro/muaj

TE UNIVERSITETI EUROPIAN

Prane tij | 69 M2 | 82.000 Euro

Shitet apartament 1+1 pallat i ri me ashensor, me hipoteke Restaurim total sistem hidrulik, elektrik, suvatime, pjesrisht e mobiluar luks, me parket, orientim lindje, 69 M2, 2 ambjente, kati 8, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 06/03/2021
82.000,00 euro

POLICIA BASHKIAKE

Prane Kompleksit Squar 21 | 56 M2 | 72.000 Euro

Shitet apartament 1+1,bosh me hipoteke, punime shume cilesore., 56 M2, 2 ambjente, kati 8, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 06/03/2021
72.000,00 euro

DON BOSKO

Tirane | 70 M2 | 300 Euro

Jepet me qera ap 1+1 mobiluar ne menyre bashkohore, te gjitha elektroshtepiaket jane funksionale,pallat i ri me ashensore, 70 M2, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 06/03/2021
300,00 euro/muaj
)