Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

FRESKU

Fresku | 70 M2 | 44.000 Euro

Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën Muhamet Deliu. Informacion mbi apa...

Botuar më 11/11/2019
44.000,00 euro

POSHT GLOBIT

perball deliorgjit | 70 M2 | 27.000 Leke

Jepet apartamenti 1+1 me siperfaqe 70m2 ne katin e 1 te nje vile 3kateshe teper te bukur dhe cilesore me hyrje me vete ne zonen e parkut e ndodhur 200metra posht globit perballl pallateve deliorgji, apartamenti eshte i mobiluar me mobilim te thjesht por te mire mbajtur, 70 M2, kati 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 13/11/2019
27.000 leke/muaj

MYSLYM SHYRI

te ish Ekspozita | 58 M2 | 65.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 me Hipoteke te ish Ekspozita prane Gjykates Rrethit . Apartamenti ka siperfaqe 58m2 , ndodhet ne katin e 9 ( i fundit), orientim jug , pallat me ashensor. Apartamenti shitet me cmiim Okazion per Zonen. Apartamenti mund te perdoret per zyre dhe per banim.Per me shume telefononi ose Whatsapp. 067 20 36 033, 58 M2, kati 9, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 13/11/2019
65.000,00 euro

RR.FUAT TOPTANI

tek 3 Vellezerit Kondi | 60 M2 | 5.000 Leke

Jepet me qera dhome, 60 M2, kati 2, 1 banjo, i mobiluar, e pershtatshme per 3 persona

Botuar më 13/11/2019
5.000 leke/person

INSTITUTI BUJQESOR

poshte institutit ne krahe te djathte | 60 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 5, i mobiluar, ose shitet 35000euro cmimi i qerase

Botuar më 13/11/2019
15.000 leke

MISTO MAME

pallatet Çabej | 60 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 2, ashensor, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, preferohen familjare ose studente

Botuar më 13/11/2019
18.000 leke

SHKOLLA E BALETIT

Shkolla e Baletit | 80 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera APT 1+1+A, 80 M2, 5 ambjente, kati 4, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 13/11/2019
35.000 leke/muaj

TE ISH KLUBI PARTIZANI

afer zones se 21 Dhjetorit, rruga Ndre Mjeda | 83.5 M2 | 79.325 Euro

Shitet apartament 1+1 i ri, 83.5 M2, 1 banjo, ne katin e 10-te por jo te fundit te nje kompleksi te ri banimi, me te gjitha sherbimet e nevojshme. Me organizim te rregullt te dhomave dhe punime cilesore. Agjensi Imobiliare

Botuar më 13/11/2019
79.325,00 euro

BERAT

prane Komisariatit te Policise, lagjia 30 vjetori, | 51 M2 | 2.650.000 Leke

Shitet 1+1, 51 M2, 4 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, depo, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar

Botuar më 13/11/2019
2.650.000 leke

PALLATET "CABEJ"

Rruga "Besim Alla", Yzberish | 102 M2 | 66.500 Euro

Shitet Apartament me hipoteke, 102 M2, 4 ambjente, kati 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, me hipoteke,orjentim Jug-Lindje i ndricuar ne menyre perfekte, mundesi per realizimin e nje dhome te dyte,vetrata me izolim termik/akustik me punime cilesore.

Botuar më 13/11/2019
66.500,00 euro

LAGJIA 30 VJETORI, BERAT

prane Komisariatit te Policise | 51 M2 | 2.650.000 Leke

Shitet 1+1, 51 M2, 4 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, depo, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar

Botuar më 13/11/2019
2.650.000 leke
)