Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHITET, APARTAMENT 1+1, LIQENI I THATË, TIRANË

Liqeni i Thatë | 65 M2 | 61.800 Euro

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë.• Dokumentacioni:...

Botuar më 27/02/2020
61.800,00 euro

SHITET, APARTAMENT 1+1, KODRA E DIELLIT, TIRANË

kODRA E DIELLIT | 70 M2 | 60.000 Euro

Apartamenti është i pozicionuar në zonën Kodra e Diellit.Informacion mbi apartame...

Botuar më 27/02/2020
60.000,00 euro

YZBERISH

Rruga 3 Deshmoret | 77 M2 | 46.000 Euro

Yzberish, Rr. 3-Deshmoret, Shitet Apartament 1+1 ndodhet ne katin e 7 (jo i fundit) i...

Botuar më 27/02/2020
46.000,00 euro

RR. "HAXHI HYSEN DALLIU"

prane Prokurorise se Krimeve te Renda, ne rruge kryesore | 57.7 M2 | 51.930 Euro

Shitet me cmim okazion nen vleren e tregut per arsye emigrimi ap.1+1, 57.7 M2, kati I...

Botuar më 21/02/2020
51.930,00 euro

TIRANA GOLDEN PARK

Perballe Spitalit Amerika 3 | 64.4 M2 | 49.000 Euro

Apartamenti eshte ne pallat te ri shume cilesore, shitet i mobiluar per vleren 53000 ...

Botuar më 19/02/2020
49.000,00 euro

RRUGA RRAPO HEKALI

Prane supermarket Aldi | 78 M2 | 26.000 Leke

Jepet me qera ap 1+1, 78 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 27/02/2020
26.000 leke/muaj

RRUGA MYSLYM SHYRRI

PEANE SAN REMO BAR | 87 M2 | 320 Euro

ME QERA APARTAMENT 1+1, 87 M2, kati 4, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Apartament me kompletim te ri dhe hera e pare qe jepet me qera, kontaktoni per me shume info, disa fotografi dhe nje vizite ne prone

Botuar më 27/02/2020
320,00 euro

RRUGA “FROSINA PLAKU”

Te 21-dhjetori, pallati i dyte mbrapa hotelit “Mondial” | 55 M2 | 58.000 Euro

Shitet apartament 1+1, kati i gjashte dhe i fundit, por nuk eshte me tarrace, por me cati,pervec 55 metra katrore siperfaqe te brendshme, ka edhe 40 meter katror ballkone,mundesi per shtese, 55 M2, kati 6, totali i kateve 6, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/02/2020
58.000,00 euro

RRUGA 5 MAJ

prane Concord Centre | 50 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 3, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/02/2020
25.000 leke/muaj

RRUGA SAMI FRASHERI

afer shkolles Edit Durham | 70 M2 | 380 Euro

Jepet me qera apartament i ri 1+1, 70 M2, kati 5, ashensor, i mobiluar

Botuar më 27/02/2020
380,00 euro

PRANE QYTETI STUDENTI

rr. "Ali Visha" | 75 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne shtepi private, 75 M2, kati 2, 2 banjo, i mobiluar, Preferohen cift

Botuar më 27/02/2020
25.000 leke

RRUGA BAJRAM CURRI

Perballe UET | 65 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 27/02/2020
30.000 leke

KINOSTUDIO

RRUGA PJETER DUNGU | 60 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 2, bosh

Botuar më 27/02/2020
13.000 leke

RR. UK RAMA

jepet me qera | 50 M2 | 17.000 Leke

Kati I, 1+1, 50 M2, i mobiluar, e kompletuar, hyrje me vehte.

Botuar më 27/02/2020
17.000 leke

MBRAPA HOTEL MONDIALIT

shitet | 83 M2 | 87.150 Euro

Apartament 1+1, 83 M2, kati 3. Pallat i ri me hipoteke. Punime cilesore.

Botuar më 27/02/2020
87.150,00 euro
)