Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA DIBRES KOMPLEKSI ORION

kompleksi orion | 93 M2 | 320 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar, 93 M2, kati 3, totali i kateve 7, 1 banjo, a...

Botuar më 04/08/2020
320,00 euro/muaj

UNAZA E RE

Bar Ikon | 89 M2 | 32.000 Leke

Jepet me Qera Apartament 2+1, 89 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallo...

Botuar më 04/08/2020
32.000 leke/muaj

UNAZA E RE

Bulevardi i Ri | 98 M2 | 72.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, 98 M2, kati 4, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenj...

Botuar më 04/08/2020
72.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

kika2 | 96 M2 | 135.000 Euro

Apartament 2+1 +nje post parkimi te kika pallate i ri me hipotek., 96 M2, 4 ambjent...

Botuar më 03/08/2020
135.000,00 euro

RRUGA ELBASANIT

Shkolla Osman Muderizi | 75 M2 | 68.000 Euro

Tiranë shitet 2+1+Ballkon+Tualet me dritare. Rruga Elbasanit, mbas Ambasada Usa, Ap...

Botuar më 02/08/2020
68.000,00 euro

RRUGA E DIBRES

Prane vila Gold | 75 M2 | 30.000 Leke

2+1 e mobiluar, 75 M2, kati 2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 09/08/2020
30.000 leke/muaj

ISH PARKU I AUTOBUZAVE, TE QENDRA GLOBE,

Prapa Qendrës Globe | 80 M2 | 85.000 Euro

Apartament 2+1, 80m², Kati 4, me hipotekë, me çertifikatë pronësie.Çmimi 85.000 €, 80 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 09/08/2020
85.000,00 euro

KODRA E DIELLIT

Afer | 130 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 130 M2

Botuar më 09/08/2020
25.000 leke/muaj

OKAZION!!! RRUGA DON BOSKO

pallat ne vijen e pare me krah te bujtines se Gjelit | 88.4 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 2+1, 88.4 M2, kati 3, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, bodrum, i mobiluar, Te gjitha ambjentet me kondicioner, me orientim nga rruga te te gjitha dhomave dhe me ndricim natyral

Botuar më 09/08/2020
300,00 euro

TEK FRESKU

afer restorantit me te njejtin emer | 92 M2 | 65.000 Euro

Shitet 2+1, 92 M2, kati 4, 1 ballkon, ne proces legalizimi, bashke me garazhin

Botuar më 09/08/2020
65.000,00 euro

LAPRAKE,

ne krah te procredit banke, buze rruge | 112.5 M2 | 101.250 Euro

Shitet 2+1, mund te modifikohet ne 3+1, 112.5 M2, kati II banim, bosh, ne proces hipotekimi, pallat i ri, i sapo perfunduar, 2 banjo+1 ballkon.

Botuar më 09/08/2020
101.250,00 euro

RRUGA ANDROKLI KOSTALLARI

350 m nga rruga kryesore (Don Bosko) | 75 M2 | 14.000 Leke

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje te nje apartamenti 2+1, ne nje pallat egzistues ne Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete. Mundesisht te jete e punesuar dhe korrekte., 75 M2, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 09/08/2020
14.000 leke/person

BULEVARDI "GJERGJ FISHTA" LEZHË

Kompleksi i Banimit Beato Annibale | 128 M2 | 70.000 Euro

BULEVARDI "GJERGJ FISHTA", 128 M2, kati 1, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 09/08/2020
70.000,00 euro

RRUGA ANDROKLI KLOSTALLARI

350 nga rruga kryesore | 75 M2 | 14.000 Leke

Kerkohet vajze per ndarje qeraje. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete ne Don Bosko. 2+1 inmobiluar, ne katin e 5-ste te nje pallati egzistues. Mundesisht vajza te jete e punesuar dhe korrekte., 75 M2, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 09/08/2020
14.000 leke/person

ASTIRI

Pallati EJA Studio te kendi i lodrave | 85 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera Apartament 2+1 i mobiluar me kondicioner, 85 M2, 4 ambjente, kati 8, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 09/08/2020
30.000 leke/muaj
)