Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET APARTAMENT 1+1 TE KOPSHTI BOTANIK

Tek Xhamia | 74 M2 | 98000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Apartamente 1+1 & garsoniere
Shitet Apartament 1+1 te kopshti botanik, Tek Xhamia, 74 M2, 98.000 euro i diskutueshem
1 banjo, sallon ndenje, ambjent gatimi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, kati 1
Verande
Përshkrim

Pallat i ri,totalisht i investuar me mobilim modern, elektroshtepiake cilesore, parket etj.Siperfaqe 64m2 +10 m2 verande.Zone e qete mjaft e preferuar per banim dhe investim ku ofrohen te gjitha facilitetet e nevojshme, 74 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Ne proces hipotekimi

98.000,00 euro

Botuar më 22/02/2024

Telefon
Email
)