Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHTEPI NE SHITJE - LIQENI I THATE

Rruga Hamdi Garunja | 65 M2 | 72.000 Euro

Shitet apartament 1+1+Bllk.Brenda nje kompleksi pallatesh me gjelberim dhe pamje rela...

Botuar më 07/10/2021
72.000,00 euro

RRUGA JUSUF VRIONI

prane shkolles Vasi Shanto | 60 M2 | 64.000 Euro

Shitet apartament 1+1, 60 M2, kati 4, totali i kateve 6, 1 banjo, 1 dhome gjumi, bosh, gjendja: shume e mire, ref id 191

Botuar më 27/10/2021
64.000,00 euro

RRUGA E DIBRES

Kompleksi Arlis | 63.1 M2 | 59.950 Euro

Rruga Dibres, prane Kompleksit Arlis, Shitet apartament 1+1, bosh, siperfaqe 63.1 m² me Dokumenta te rregullta nga Firma, kati i 11 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, dhome gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, ballkon.Çmimi i shitjes 59950 Euro., 63.1 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: e re, ID e Prones : BH 3111127

Botuar më 27/10/2021
59.950,00 euro

ASTIR - UNAZA E RE

prane Kompleksit Green City | 60 M2 | 66.000 Euro

Astir, Rruga Nexho Konomi, prane Green City, Shiten apartamente te tipologjive 1+1 me siperfaqe duke filluar nga 60 m² dhe 2+1 me siperfaqe 98 m², si dhe dublekse me siperfaqe 120 m². Pallati eshte ne faze ndertimi karabina.Shiten me cmime 1100 Euro metri., 60 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: e re, ID e Prones : BH 3111126

Botuar më 27/10/2021
66.000,00 euro

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE ASTIR PRANE VILES L(ID 4111334)

Ne zonen e Astirit prane Viles L | 76.2 M2 | 55.000 Euro

Shitet apartament 1+1, siperfaqe 76.2 m², ndodhet ne katin e 4, pallat i ri, ashensor, shitet i mobiluar, ka hipoteke. Organizohet ne soxhorno, dhome gjumi, tualet, ballkon, koridor.Shitet 55000 euro, 76.2 M2, Property ID : 4111334 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
55.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES, PERBALLE ME POLIKLINIKEN NR.9

TIRANA GARDEN BUILDING | 74.7 M2 | 119.520 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset multifunksionale ne ndertim te Tiranes me nje siperfaqe totale 74.7 m² dhe siperfaqe te brendshme 59.8 m². Organizohet ne sallon ndenje dhe gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon te gjelberuar. Apartamenti ka nje cilesi te larte ndertimi, me fasade interkapet, dritare duralumini duplex dopio xham, rifinitura te brendshme shume cilesore.Apartamenti, 74.7 M2, 3 ambjente, kati 8, totali i kateve 22, 1 banjo, ashensor, salle ngrenie, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, bosh, gjendja: e re, ofron nje pamje fantastike nga perendimi i qytetit. Siguri dhe mirembajtje 24 ore. Objekti eshte parashikuar te perfundoje ne Dhjetor 2022. AGJENSI IMOBILIARE

Botuar më 27/10/2021
119.520,00 euro

JEPET ME QERA GARZONJERE 49 M2

Rruga 5 maj Me siperfaqe 49m2 | 149 M2 | 300 Euro

Kati 3 Organizohet: . 1 dhome e bollshme. 1 banjo. 1 ballkon Ofrohet:• e mobiluar  me te gjitha kushte te  domosdoshme• me pllake Cmimi : 300€. 1 Qera / 2 Garanci ID LM 115, 149 M2, kati 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 27/10/2021
300,00 euro/muaj

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE ASTIR PRANE VILES L(ID 4111335)

Ne zonen e Astirit prane Viles L | 70 M2 | 53.000 Euro

Shitet apartament 1+1, siperfaqe 70 m², ndodhet ne katin e 1 banim, pallat i ri, me ashensor, shitet i mobiluar, ka hipoteke. Organizohet ne ambient ndenje dhe gatimi, 1 dhome gjumi, tualet, ballkon, koridor.Shitet 53000 euro, 70 M2, Property ID : 4111335 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
53.000,00 euro

BULEVARDI ZOGU I

Perballe Ministrise Se Drejtesise | 80 M2 | 500 Euro

Bulevardi Zogu I ,perballe Ministrise se Drejtesis jepet me qera apartament me siperfaqe 80m², 1+1 e mobiluar ne menyre luksoze , i ndodhur ne katin e 7 te nje pallati te pajisur me ashensor. Apartamenti organizohet ne ambjent ndenje, gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per marreveshje 1 vjeçare.Çmimi : 500 €uro, 80 M2, kati 7, 1 banjo, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit: Agjensi Imobiliare

Botuar më 27/10/2021
500,00 euro/muaj

APARTAMENT NE SHITJE - SHKEMBI I KAVAJES

Shkembi i Kavajes | 60 M2 | 45.000 Euro

Shitet apartament 1+1 , ndodhet ne nje pallat te ndertuar vitet e fundit .Ka dhe verande te madhe e cila mund te behet dhome tjeter, ka siperfaqe, 60 M2, kati 7, 1 banjo, ashensor, i mobiluar

Botuar më 27/10/2021
45.000,00 euro

APARTAMENTE 1+1 NE SHITJE NE RRUGEN E DIBRES, PRANE QSUT NE TIRANE (ID 4111336)

Rr. Dibres, prane QSUT | 68 M2 | 58.000 Euro

Shitet Apartament Kleringu 1+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 68 m² me dokumenta te rregullta nga firma , kati 3 me ashensor, tualet, ballkon, orientimi me diell. Pallati eshte ne fazen perfundimtare te punimeve.Shitet 58000 euro, 68 M2, Property ID : 4111336 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
58.000,00 euro
)