Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

FUSHA E AVIACIONIT

Fusha e Aviacionit | 58 M2 | 48.500 Euro

Shitet Apartament 1+1, ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri cilesor, 58 M2, 1...

Botuar më 08/06/2019
48.500,00 euro

RRUGA MIHAL GRAMENO

prane BKT-se | 50 M2 | 44.000 Euro

Shitet 1+1, 50 M2, kati 1, bosh, gjendja: e rikonstruktuar, me hipoteke

Botuar më 17/06/2019
44.000,00 euro

RR. "HAXHI DALLIU",

perballe shkolles 7 Marsi, | 61 M2 | 55.000 Euro

Shitet 1+1, 61 M2, kati 1, me hipoteke. E pershtatshme per banim ose biznes privat. (0699426528 i disponueshem vetem te Shtune dhe te Diele)

Botuar më 17/06/2019
55.000,00 euro

OKAZION!!! DURRES, PLAZH, PER ARSYE EMIGRIMI

lagjia 13, ngjitur me shinat | 40 M2 | 15.000 Euro

Shitet apartament, 40 M2, kati 1, 1 banjo, i kompletuar, mund te perdoret edhe per dyqan. Me dokumenta te rregullta

Botuar më 17/06/2019
15.000,00 euro

RR. “4 DESHMORET”, 200M MBI GJIMNAZIN PARTIZANI,

ne pallat te ri | 58 M2 | 56.840 Euro

Shitet ap. dublex 1+1 me hipoteke, sip, 58 M2, + verande 37m², kati I, kuzhine dhe tualet te kompletuar. Aktualisht I dhene me qera si zyre. Çmimi

Botuar më 17/06/2019
56.840,00 euro

RR. “4 DESHMORET”, 200M MBI GJIMNAZIN PARTIZANI,

ne pallat te ri | 48 M2 | 43.200 Euro

Shitet ap. dublex 1+1 me hipoteke, sip, 48 M2, + verande 12m², kati I, me kuzhine dhe tualet te kompletuar. Aktualisht i dhene me qera. Çmimi shitjes

Botuar më 17/06/2019
43.200,00 euro

RRUGA KASTRIOTET TEK URA E INSTITUTIT

Perball karburant Daku | 45 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 45 M2, 2 ambjente, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 10 dhoma gjumi, i mobiluar

Botuar më 16/06/2019
18.000 leke/muaj

LAGJA LUIGJ GURAKUQI

Tek Big Market mbrapa 300 metra | 60 M2 | 33.000 Euro

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/06/2019
33.000,00 euro

IRFAN TOMINI

afer shkolles Marin Barleti | 50 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera shtepi private, 50 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 16/06/2019
12.000 leke/muaj

RR DRITAN HOXHA

Tek Kupola mbrapa Fiat-it | 50 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera garsoniere e mobiluar plotesisht, 50 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 16/06/2019
16.000 leke

RR DRITAN HOXHA

Tek kupola mbrapa Fiat-it | 50 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera 1+1 kati i dyte e kompletuar plotesisht, 50 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 16/06/2019
16.000 leke