Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHITET APARTAMENT 1+1 ISH PARKU ME HIPOTEKË

Rruga Kongresi Lushnjes, | 63 M2 | 55.000 Euro

Kati 1 pallat parafabrikat me siperfaqe:63m2Cmimi: 55.000€, 63 M2, 1 banjo

Botuar më 20/06/2021
55.000,00 euro

21 DHJETORI

Kompleksi Kontakt | 60 M2 | 320 Euro

Jepet me Qera apartament 1+1, siperfaqe 60 m2, kati 7, apartamenti eshte i organizuar...

Botuar më 19/06/2021
320,00 euro/muaj

BLLOK

Prane Piceri Era | 80 M2 | 300 Euro

Jepet apartament 1+1 ,sallon dhe guzhine gatimi me vete,buze rruge hapesira te bollsh...

Botuar më 14/06/2021
300,00 euro/muaj

RRUGA E QELQIT

Kombinat | 65 M2 | 45.000 Euro

Shitet apartament 1+1 , Rruga "E Qelqit ", Tirane .Apartamenti eshte i pozi...

Botuar më 14/06/2021
45.000,00 euro

AFER QENDRES NOBIS

Apartament 1+1 me qera prane Gjimnazit Petro Nini | 63 M2 | 280 Euro

Shtruar ne Parket, 63 M2, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 21/06/2021
280,00 euro/muaj

ASTIR

Tirane | 63 M2 | 27.000 Leke

Jepet apartamenti 1+1 me qera. Apartamenti eshte i mobiluar ne gjendje te mire me te gjitha kushtet, 63 M2

Botuar më 21/06/2021
27.000 leke/muaj

APARTAMENTE 1+1 NE SHITJE NE ZONEN E VASIL SHANTOS PRANE BIG MARKET NE TIRANE (ID 4119068 )

Vasil Shanto, prane Big Market, | 47 M2 | 62.000 Euro

Shitet apartament 1+1, i mobiluar shume mire, siperfaqe 47 m², me Hipoteke, kati i 2 ne pallat egzistues, 2 kondicioner, dhome gjume, dhome garderrobe, tualet me dritare, ballkon, orientim Jug-Perendim.Cmimi i shitjes 62000 euro., 47 M2, Property ID : 4119068 www.dreamalbania.al

Botuar më 21/06/2021
62.000,00 euro

KOMUNA PARISIT

Tirane | 55 M2 | 75.000 Euro

Shitet super apartamenti 1+1. Apartamenti eshte i mobiluar me mobilie te reja, totalisht i investuar nga e para dhe ofron kushte teper komode. Eshte i paisur me hipoteke, 55 M2, kati 12, totali i kateve 13

Botuar më 21/06/2021
75.000,00 euro

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE RRUGEN KONGRESI I MANASTIRIT PRANE PEDIATRISE (ID 4119137).

Ne rrugen Kongresi i Manastirit poshte Pediatrise, | 53 M2 | 49.000 Euro

Shitet apartament 1+1, siperfaqja 53 m², me hipoteke, pallat ekzistues, kat i 4, bosh, tualet me dritare, ballkon, korridor, parket, orientim Veri-Jug.Cmimi 49000 euro i diskutueshem., 53 M2, Property ID : 4119137 www.dreamalbania.al

Botuar më 21/06/2021
49.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Rruga e Kosovareve | 66 M2 | 400 Euro

Jepet apartament 1+1 me qera. Apartamenti eshte i mobiluar me mobilim te ri dhe kushte teper komode, 66 M2

Botuar më 21/06/2021
400,00 euro/muaj

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE RRUGEN KONGRESI I MANASTIRIT PRANE PEDIATRISE NE TIRANE (ID 4119124)

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Kongresi i Manastirit prane Pediatrise | 47 M2 | 54.000 Euro

Ne rrugen Kongresi i Manastirit prane Pediatrise, shitet apartament 1+1, siperfaqa 47 m², me hipoteke, kati 5(i fundit) ne nje pallat ekzistues me tulla te kuqe, i gjithi i rikonstruktuar dhe mobiluar ne menyre bashke kohore, tualet me dritare, koridor, kondicioner, lavastovilie, i gjithi me parket, tarace me termoizolim dhe hidroizolim cilesor. Cmimi 54000 Euro, 47 M2, Property ID : 4119124www.dreamalbania.al

Botuar më 21/06/2021
54.000,00 euro

KOMPLEKSI TURDIU

ish Fusha e Aviacionit | 77.7 M2 | 63.000 Euro

Okazion 810 euro/m2. Apartament 1+1 per Shitje. Vetratat jane termike prej alumini dhe dopio xham. Pajisjet hidrosanitare jane inkaso. Muret ndares me korridorin dhe apartamentet e tjera perbehen nga 2 mure me trashesi 10 cm si dhe shtrese kundra akustikes ne mes me trashesi 5 cm. Ashensoret jane te markes Schindle. Kompleksi ne momentin e zgjedhjes se parketit, pllakave si dhe dyerve., 77.7 M2, kati 7, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon

Botuar më 21/06/2021
63.000,00 euro

SHITET APARTAMENT 1+1+POST PARKIMI NE XHAMLLIK TEK RRUGA XHANFIZE KEKO (ID 4111267)

Ne Xhamllik tek rruga Xhanfize Keko | 64 M2 | 76.000 Euro

Prane Rossman Lala shitet apartament 1+1, me siperfaqe 64 m², ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te ri me ashensor, organizohet ne soxhorno, dhome gjumi, tualet, ballkon, shitet i mobiluar, ndodhet buze rruge, ka hipoteke. Ne cmim perfshihet dhe post parkimi me siperfaqe 18 m².Shitet 76 000 euro., 64 M2, Property ID : 4111267www.dreamalbania.al

Botuar më 21/06/2021
0,00 euro

QENDER

Kafe Flora | 70 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartamenti 1+1. Apartamenti eshte i mobiluar dhe teper komod me kushte bashkekohore, 70 M2

Botuar më 21/06/2021
400,00 euro/muaj
)