Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION!! TEK ZONA 21 DHJETORIT,

mbrapa Auto Tana | 70 M2 | 300 Euro

Ne pallat 5-katesh, jepet me qera 1+1+ambient gatimi e ngrenie me vehte, 70 M2, kati ...

Botuar më 03/12/2020
300,00 euro

TEK FUSHA ALI DEMI,

ne pallat ekzistues | 60 M2 | 250 Euro

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 3, i mobiluar, hyrje totalisht e rregulluar dhe komple...

Botuar më 02/12/2020
250,00 euro

RR. E BARRIKADAVE

OKAZION, perballe gjimnazit "Sami Frasheri" | 54.3 M2 | 1.380 Euro

Ne qender te Tiranes, tek "Evis Residence", një objekt i ri me cilesi te l...

Botuar më 30/11/2020
1.380,00 euro

ALI DEMI

Tek Tregu Elektrik | 120 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, ndodhet ne katin e 2-te te nje vile private 4-kateshe, eshte totalisht e mobiluar , ene kuzhine etj..., 120 M2, kati 2, totali i kateve 4, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, I pershtashem per 3-4 persona.Kerkohen 3 muaj paradhenie. Per me shume informacion apo vizite ne prone mund te na kontaktoni.

Botuar më 03/12/2020
300,00 euro/muaj

KODRA E DIELLIT

Rruga Xhon Kenedi | 70 M2 | 300 Euro

Kodra e Diellit, Rruga Xhon Kenedi, jepet me qira Apartament 1+1, siperfaqe 70 m2, kati i 3 me ashensor, i mobiluar ne menyre bashkekohore, kondicioner, wifi. Apartamenti organizohet ne soxhorno, ambjent gatimi, dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni. Orientimi me Diell, 70 M2, 1 banjo

Botuar më 03/12/2020
300,00 euro

RRUGA SAMI FRASHERI

afer Liqenit | 50 M2 | 350 Euro

Rruga Sami Frasheri, afer Liqenit, jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqja 50 m2, kati i 9 me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, ballkon, kondicioner ne cdo ambjent. E mobiluar ne menyre bashkekohore., 50 M2, 1 banjo

Botuar më 03/12/2020
350,00 euro

RRUGA E BODGANEVE

Rruga e Bogdaneve | 58 M2 | 72.000 Euro

Shitet apartament 1+1 te rruga e Bogdaneve. Shume prane qendres se Tiranes.Apartamenti eshte ne nje pallat ekzistues, me nje siperfaqe prej 58m² dhe me hipoteke., 58 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Agjensia Shpia24

Botuar më 03/12/2020
72.000,00 euro

TEK KRYQEZIMI I OXHAKUT

Rr. Kongresi i Manastirit | 60 M2 | 50.000 Euro

Shitet 1+1, 60 M2, kati 1, 1 banjo, 1 ballkon, bosh, gjendja: e mire, e pershtatshme per biznes

Botuar më 03/12/2020
50.000,00 euro

PAZARI I RI

Pazari i Ri | 68 M2 | 95.000 Euro

Shitet apartament 1+1 te Pazari i Ri. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe totale 68 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt, ka orientim lindje. Apartamenti është i pajisur me sistem kapot dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume info na kontaktoni, 68 M2, 2 ambjente, kati 5, 1 banjo, ashensor, bosh

Botuar më 03/12/2020
95.000,00 euro

VASIL SHANTO

gjimnazi Besnik Sykja | 30 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera garzionere, 30 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire, Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni

Botuar më 03/12/2020
17.000 leke/muaj

JORDAN MISJA,

ne zone te mire | 55 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 55 M2, kati I, e kompletuar.

Botuar më 03/12/2020
20.000 leke

RR. NAIM FRASHERI

Zonja e Keshillit te mire | 58 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 1+1, 58 M2, i mobiluar

Botuar më 03/12/2020
300,00 euro

RR. NJAZI MEKA

perballe spitalit "Nene Tereza", mbrapa Fakultetit te Mjekesise | 40 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, e kompletuar, 40 M2

Botuar më 03/12/2020
16.000 leke
)