Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

LAPRAKE

Laprake | 62 M2 | 54.000 Euro

Laprake, Shitet Apartament 1+1. Ndodhet ne katin e 7-te, te nje pallati te ri me ashe...

Botuar më 09/07/2020
54.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Prane Ola Fast | 70 M2 | 300 Euro

Komuna e Parisit, Jepet me Qira Apartament 1+1. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallat...

Botuar më 09/07/2020
300,00 euro/muaj

UNAZA E RE

Karburant Kastrati | 70 M2 | 35.000 Leke

Tiranë jepet me qira 1+1+Ballkon+Tualet +Garazh Unaza e Re. Pranë Karburant Kastrat...

Botuar më 08/07/2020
35.000 leke/muaj

OKAZION!!! RRUGA E DIBRES

tek shkolla e bashkuar, prane shkolles Ramazan Jarani | 70 M2 | 45.000 Euro

Shitet 1+1, 70 M2, kati 3, i mobiluar, pallat ekzistues, e restauruar ne gjendje perf...

Botuar më 06/07/2020
45.000,00 euro

PRANE KOMPLEKSIT KIKA II

prane Eco Market | 73 M2 | 75.000 Euro

Shitet 1+1 e adoptuar ne 2+1, 73 M2, kati 4 banim. Me hipoteke.

Botuar më 13/07/2020
75.000,00 euro

RR. "TAULANTIA"

Durres, perballe pistes, me pamje nga deti | 71 M2 | 60.000 Euro

Shitet 1+1, 71 M2, kati 8, me hipoteke.

Botuar më 13/07/2020
60.000,00 euro

RR. "PROKOP MYZEQARI",

PRANE SHKOLLES MIGJENI ME DALJE NE RR. FORTUZI (QENDER) | 68 M2 | 60.000 Euro

Shitet 1+1 i mirembajtur, pallat i para vitit '90, sip., 68 M2, ballkon+ Wc, Koridor i madh, nuk bashkepunoj me agjensi. Me hipoteke dhe rivleresim. Cmimi

Botuar më 13/07/2020
60.000,00 euro

SUPER CMIM! TEK ASTIRI

RRUGA TEODOR KEKO, perballe me Oslon | 100 M2 | 25.000 Leke

Jepen me qera 1+1, 100 M2, e mobiluar me kushte bashkohore, me kondicioner, inverter. Preferohen 2 vajza

Botuar më 13/07/2020
25.000 leke

RR. "5 MAJI",

prane qendres Concord | 70 M2 | 300 Euro

Ne pallat te ri, jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 5, i mobiluar, hyrje totalisht e rregulluar, arredim lux.

Botuar më 13/07/2020
300,00 euro

GOLEM

NGJITUR ME KOMPLEKSIN "FAFA", PRANE HOTEL "AS" | 57 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ap.1+1, 57 M2, ne pozicion shume te mire, afer detit, kati III, e mobiluar, jepet per periudhen qershor-shtator

Botuar më 12/07/2020
25.000 leke/ditë

PRANE RESTORANT DURRESIT

shitet 1+1 | 52.2 M2 | 60.000 Euro

Orjentim veri perendim, 52.2 M2, kati 8, totali i kateve 9, i mobiluar, pallat i ri.

Botuar më 12/07/2020
60.000,00 euro

RR. "HAXHI DALLIU"

perballe shkolles 7 Marsi | 61 M2 | 55.000 Euro

Shitet 1+1, 61 M2, kati 1, e pershtatshme per dyqan. Cmimi

Botuar më 12/07/2020
55.000,00 euro

SHKOZET DURRES

SHKOZET | 68 M2 | 32.000 Euro

Ne Durres ne Shkozet perballe ish-Bonifikimit SHITET ap 2+1 me sip 68 m2. Ap ndodhet ne katin e 3 dhe te fundit te nje pallati ekzistues dhe perbehet nga korridori, 2 dhoma gjumi, ambjent gatim ngrenie ndenje dhe nje tualet me dritare. Orientimi shume i mire. Disponon Certifikate Pronesie.Cmimi 32.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 68 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, pjeserisht i mobiluar, gjendja: per t'u rikonstruktuar

Botuar më 11/07/2020
32.000,00 euro

SARANDE LAGJA 4 KODER

Lagja 4 Koder | 55 M2 | 32.000 Euro

Ne Sarande ne Lagjen 4 Koder SHITET apartament me siperfaqe 55 m2. Apartamenti shitet i mobiluar, ndodhet ne katin e dyte dhe perbehet nga korridori, 1 dhome gjumi, ambjent gatim ngrenie ndenje, tualet dhe ballkon.Disponon CERTIFIKATE PRONESIE.Cmimi 32.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 55 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 7, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 11/07/2020
32.000,00 euro
)