Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. "JORDAN MISJA",

poshte kolegjit Turk, ne vile 3-kateshe | 80 M2 | 20.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
RR. "JORDAN MISJA",, poshte kolegjit Turk, ne vile 3-kateshe, 80 M2, 20.000 leke i diskutueshem
1 banjo
Përshkrim

Jepen me qera 2 hyrje 1+1, sip, 80 M2, 1 banjo, kati I dhe III, hyrje te mobiluara, preferohen çifte. Çmimi per secilin ap.

20.000 leke

Botuar më 14/08/2019

Telefon