Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA KOSTANDIN KRISTOFORIDHI, TIRANE

Zona e 9- katesheve | 70 M2 | 400 Euro

Apartament 1+1, ne qender te Tiranes, ambjent komod dhe modern., 70 M2, 4 ambjente, k...

Botuar më 12/10/2019
400,00 euro

RR. “KOMUNA PARISIT”,

(rr. "Medar Shtylla"), nr. 3, tek Lulishtja, ne godine 6-kateshe | 35 M2 | 12.000 Leke

Jepen me qera dhoma vetem per vajza, sip. e seciles dhome, 35 M2, te kompletuara dhe te pershtatshme per 2 deri ne 3 persona. Arrredim teper komod, kuzhine me vehte, paisje elektroshtepiake, tualet secila dhome. Çmimi per secilen vajze

Botuar më 19/10/2019
12.000 leke/person

ISH PARKU I AUTOBUZAVE, PRANE BAR KAFE XHAKI

RRUGA KONGRESI I LUSHNJES | 50 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garsioniere e adoptuar ne 1+1, 50 M2, kati 1, i mobiluar, 2 muaj paradhenie. Preferohen vajza te punesuara. Telefonata nga ora 08.00-10.00

Botuar më 18/10/2019
20.000 leke

RR. "5 MAJI "

prane Concordit | 50 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 1, i mobiluar, 2 muaj paradhenie, uje dhe drita nuk perfshihen ne cmim. Preferohen vajza

Botuar më 18/10/2019
17.000 leke

TEK FRESKU

Prane stacionit te fundit te porcelanit | 84 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera apartament 1 plus 1 totalisht I mobiluar modern, 84 M2, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Uji dhe drita 24 ore mundesi parkimi falas para pallatit

Botuar më 18/10/2019
20.000 leke/muaj

INSTITUTI I LARTE BUJQESOR

NJE STACION NGA RRETHRROTULLIMI | 40 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 40 M2, kati 4, i mobiluar, buze rruge

Botuar më 18/10/2019
13.000 leke

RR. DON BOSKO

tek kulla Alfa | 50 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/10/2019
25.000 leke/muaj

UZINA “DINAMO E RE”, BULEVARDI I RI

TE NENSTACIONI ELEKTRIK, STACIONI I FUNDIT | 60 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera kati I i nje shtepie private, 1+1, dhome+kuzhine, banjo, 60 M2, e kompletuar, me oborr, rrethuar me avlli

Botuar më 18/10/2019
12.000 leke

NE RRUGEN NAIM FRASHERI

Tek Mozaiku i Tiranes | 55 M2 | 50.000 Euro

Super Okazion! Shitet apartament 1+1, 55 M2, kati 2.Pallat ekzistues i restauruar dhe kompletuar me cdo gje cilesore.

Botuar më 18/10/2019
50.000,00 euro

TEK SPITALI I FEMIJEVE

Buze rruge | 69 M2 | 51.060 Euro

Shitet apartament 1+1, 69 M2, kati 6.Pallat i ri ne ndertim.Punime shume cilesore.

Botuar më 18/10/2019
51.060,00 euro

PRANE RRUGES MYSLYM SHYRI

Mbrapa Big Marketit | 79 M2 | 85.000 Euro

Shitet apartament 1+1, 79 M2, kati 8. Pallat i ri me hipoteke. Punime shume cilesore. Apartament i kompletuar me cdo gje.

Botuar më 18/10/2019
85.000,00 euro
)