Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. "DON BOSKO"

tek VIZION PLUS | 70 M2 | 20.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
Rr. "DON BOSKO", tek VIZION PLUS, 70 M2, 20.000 leke
I mobiluar, gjendja: shume e mire, kati 1
Vendparkim
Përshkrim

Jepet me qera 1+1 shtepi private, me dalje nga Rruga e Durresit dhe Vizion Plus, 70 M2, kati 1, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

20.000 leke

Botuar më 29/06/2020

Telefon
)