Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET, APARTAMENT 2+1, PORCELAN

Shitet, Apartament 2+1, Porcelan | 96 M2 | 72000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Shitet, Apartament 2+1, Porcelan, Shitet, Apartament 2+1, Porcelan, 96 M2, 72.000 euro
3 ambjente, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, kati 7
1 ballkon
Përshkrim

Disponojmë apartament për shitje në zonën e Porcelanit pranë kompleksit “Xhura”. Apartamenti është I pozicionuar në katin e shtatë të një pallati të ri me sipërfaqe totale 96 m2. Ambjentet e brendshme kanë organizim shumë të mirë dhe me kubaturë të rregullt ku përfshihet salloni I ndenjies, ambjenti i gatimit më vete, dy dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti është totalisht I mobiluar., 96 M2, 3 ambjente, kati 7, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

72.000,00 euro

Botuar më 11/09/2019

Telefon
Email