Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHKOLLA E KUQE

shitet | 77.7 M2 | 99.456 Euro

Apartament 1+1, 77.7 M2, kati 3, Pallat i ri ne ndertim. Punimeshume cilesore

Botuar më 11/08/2020
99.456,00 euro

RRUGA "LUCIE MILOTI",

fabrika e Kepuceve | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 4, 1 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, oborr, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 11/08/2020
20.000 leke/muaj

STADIUMI DINAMO, AFER BLLOKUT,

Stadiumi Dinamo, afer Bllokut, | 39 M2 | 58.000 Euro

Shitet ambient komercial ne pallat te Ri shume cilesore, i pershtatshem per zyre ose banim (ne kat ka vetem biznese/zyra), siperfaqe 39.13 m² ne total, (34.25 m²) me Hipoteke njesi, kati i dyte me ashensor, tualet, i pershtatshem per banim ose zyre, klinike, noteri etj., 39 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4161021

Botuar më 11/08/2020
58.000,00 euro

KOMPLEKSI TURDIU

Fusha e Aviacionit | 67 M2 | 50.250 Euro

Shitet apartament 1+1, 67 M2, kati 4, Pallat i ri qeperfundon ne fund te vitit 2020. Pocicioni jug. Punime shume cilesore! Fasadeventiluar

Botuar më 11/08/2020
50.250,00 euro

RRUGA KONGRESI MANASTIRIT, MBAS MINISTRISE MBROJTIES, AFER OXHAKUT

Rruga Kongresi Manastirit, mbas Ministrise Mbrojties, afer Oxhakut | 65 M2 | 52.528 Euro

Shitet apartament 1+1 ne pallat te Ri drejt perfundimit, siperfaqe 65,66 m², Kontrate porosie, bosh, kati 7 me ashensor, tualet, ballkon, sistem chiller, dritare termike, orientim me diell., 65 M2, www.dreamalbania.al Property ID :4111138

Botuar më 11/08/2020
52.528,00 euro

RRUGA DURRESIT

prane Bar Kafe Mulliri Vjeter | 90 M2 | 320 Euro

Jepet me qera Ap 1+1 ne pallat te ri, e mobiluar shume mire, siperfaqe 90 m2, kati 3 me ashensor, ballkon i madh, 2 kondicioner., 90 M2, ID: 211108

Botuar më 11/08/2020
320,00 euro/muaj

LAPRAKE

Prane KMY | 65 M2 | 48.500 Euro

Shitet Ap 1+1 me dhome gatimi vec, me hipoteke dhe i rivlersuar, ne pallat ekzistues me tulla, i rikostruktuar komplet, kati 4 jo i fundit, siperfaqe 65 m2, orientim me diell, koridor qe lidh te gjitha ambientet, tualet me dritare, mundesi adaptimi ne Ap 2+1, 65 M2

Botuar më 11/08/2020
48.500,00 euro

PERBALL RAJONIT NR 4

Prane Shkolles Bajram Curri | 58 M2 | 44.000 Euro

Shitet Ap 1+1 parafabrikat, kati 2 me Hipoteke, sip 58 m2, dhome gjumi, kuzhine me aneks, tualet me dritare, ballkon, koridor, e restauruar totalisht me punime cilesore dhe extra, punime te vecanta murale dhe tavani, mobilim , k/bufe dhe dyer druri shume cilesore, orientim me diell, mundesi e lire parkimi., 58 M2

Botuar më 11/08/2020
44.000,00 euro

MYSLYM SHYRI

prane Bar Kafe Mulliri Vjeter | 60 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Ap 1+1 me mobilim shum te mir, kati 4 me ashensor, soxhorno gatim ngrenie dhe ndenje, dhome gjumi, ballkon, kondicioner., 60 M2

Botuar më 11/08/2020
400,00 euro/muaj

MYSLYM SHYRI

prane Albtelecom | 33 M2 | 250 Euro

Jepet me qera Garzoniere, me sip 30 m2, ne pallat egzitues, kati 2, i mobiluar, kondicioner., 33 M2

Botuar më 11/08/2020
250,00 euro/muaj
)