Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SUPER APARTAMENT NE SHITJE! SHKOLLA E KUQE

shitet | 68 M2 | 85.000 Euro

1+1. Sip, 68 M2, Kati 2. Pallat i vitit 2021. Ne perfundim te punimeve. Ndertim shume...

Botuar më 09/04/2021
85.000,00 euro

BULEVARDI ZOGU I

Prane Ministrise Se Drejtesise | 80 M2 | 400 Euro

Jepet me Qera Apartament 1+1 ne pallat te Ri, i mobiluar,mobilim bashkohor,mobilim i ri, kati 6 me ashensor, siperfaqe 80 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, dhome gjumi, tualet, ballkon, eshte e shtruar me parket, kondicioner. Cmimi 400 €., 80 M2, ID:211598

Botuar më 13/04/2021
400,00 euro/muaj

RRUGA BARRIKADAVE

Prane Galerise | 65 M2 | 330 Euro

Jepet me Qera Apartament 1+1 (i rikonstruktuar) ne pallat egzistues, e mobiluar, mobilim bashkohor, kati 3, siperfaqe 65 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, dhome gjumi, tualet, ballkon, e rikonstruktuar, kondicioner. Cmimi 330 €., 65 M2, ID: 219221

Botuar më 13/04/2021
330,00 euro/muaj

RRUGA DURRESIT

Prane Mullirit Te Vjeter | 90 M2 | 285 Euro

Ne Rrugen e Durresit, prane Bar Kafe Mulliri Vjeter, jepet me qera Ap 1+1 ne pallat te ri, e mobiluar shume mire, siperfaqe 90 m2, kati 3 me ashensor, ballkon, 2 kondicioner., 90 M2

Botuar më 13/04/2021
285,00 euro/muaj

ALI DEM

Prane Shkolles 1 Maji | 60 M2 | 230 Euro

Jepet me Qera Apartament 1+1 pjese e nje vile, i mobiluar, kati 2, siperfaqe 60 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, dhome gjumi, tualet, ballkon, eshte e shtruar me parket, kondicioner. Cmimi 230 €., 60 M2, ID:211596

Botuar më 13/04/2021
230,00 euro/muaj

RRUGA DRITAN HOXHA

Prane Universitetit Zonja E Keshillit Te Mire | 76 M2 | 228 Euro

Jepet me Qera Apartament 1+1 pjese e nje Rezidence, i mobiluar, kati 2, siperfaqe 76 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, dhoma gjumi, 1 tualet, ballkon. Cmimi 228 €., 76 M2, ID:221944

Botuar më 13/04/2021
228,00 euro/muaj

NE FILLIM TE BLLOKUT

Ne Fillim Te Bllokut | 67 M2 | 285 Euro

Jepet me Qera Apartament 1+1 (i rikonstruktuar) ne pallat egzistues, e mobiluar, kati 5 (banim), siperfaqe 67 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, dhome gjumi, tualet, ballkon, e rikonstruktuar, 2 kondicioner. Cmimi 285€., 67 M2, ID:219087

Botuar më 13/04/2021
285,00 euro/muaj

NE FILIM TE BLLOKUT

Te Blloku | 50 M2 | 245 Euro

Jepet me Qera Apartament 1+1 ne pallat, e mobiluar, kati 6, siperfaqe 50 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, dhome gjumi, tualet, e rikonstruktuar. Cmimi 245 €., 50 M2, ID:219240

Botuar më 13/04/2021
245,00 euro/muaj

ASTIR

Prane Ozonit | 60 M2 | 300 Euro

Jepet me Qera Apartament 1+1 ne pallat te Ri, i mobiluar, mobilim bashkohor, mobilim i ri, kati 4 me ashensor, siperfaqe 60 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, dhome gjumi, tualet, ballkon, eshte e shtruar me parket, kondicioner. Cmimi 300 €., 60 M2, ID:211600

Botuar më 13/04/2021
300,00 euro/muaj

MYSLYM SHYRI

Prane Rozafes | 70 M2 | 350 Euro

Jepet me Qera Apartament 1+1 (i rikonstruktuar) ne pallat egzistues, e mobiluar, kati 3, siperfaqe 70 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim me vete, koridor qe lidh te gjitha ambientet, dhome gjumi, tualet, ballkon, e rikonstruktuar. Cmimi 350 €., 70 M2, ID:261382

Botuar më 13/04/2021
350,00 euro/muaj

PAZARI I RI

Super Okazion Prane Selvise | 70 M2 | 270 Euro

Jepet apartament 1+1 pallat i ri i mireadministruar mobilim modern ,paisje cilesore .lokacion perfekt I lire, 70 M2, 2 ambjente, kati 7, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 13/04/2021
270,00 euro/muaj
)