Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PAZARI I RI

Prane Optika Roma | 70 M2 | 33.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
Pazari i Ri, Prane Optika Roma, 70 M2, 33.000 leke
2 ambjente, 1 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi, i mobiluar, ngrohje/ftohje, gjendja: e re, kati 4, ashensor
1 ballkon
Përshkrim

Jepet apartament 1+1 i arreduar totalisht me te gjitha kushtet bashkohore cdo gjee re dhe cilesore pallat i ri, 70 M2, 2 ambjente, kati 4, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

33.000 leke/muaj

Botuar më 25/03/2020

Telefon
Email
)