Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

NE QERRET

Kompleks vilash | 350 M2 | 240000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Garsoniere & 1+1
Ne Qerret, Kompleks vilash, 350 M2, 240.000 euro
Përshkrim

Shitet vile sip ndertimi 200 m². Me hipoteke. Punime dhe kompletim super cilesore. Me pishine personale, 350 M2, Agjensi Rexhina

240.000,00 euro

Botuar më 01/08/2020

Telefon
Email
)