Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

LINZE,

perballe Lokal i Stafes, | 100 M2 | 20.000 Leke

Jepen me qera apartamente 1+1 dhe 2+1, bosh, kate te ndryshme. sip.70 dhe, 100 M2, pa...

Botuar më 21/01/2020
20.000 leke

TE KOMUNA PARISIT

te kikat e Vjetra | 70 M2 | 320 Euro

Jepet me qera 1+1 i rikonstruktuar dhe mobiluar shume mire, 70 M2, kati 9, 1 banjo, a...

Botuar më 20/01/2020
320,00 euro/muaj

LIQENI

prane tij | 69 M2 | 260 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar ne menyre bashkohore dhe cilesore, ne nje zon...

Botuar më 15/01/2020
260,00 euro

100 M LARG NGA QENDRA.NE FILLIM TE RRUGES TE KAVAJES. PALLATI I RI MBRAPA ISH MINISTRISE TE KULTURES.

te zyra e "MY APARTMENTS" mbrapa karburantit IP oil | 55 M2 | 550 Euro

Jepet me qera Apartament me qera , 1+1 i mobiluar.pallat i ri . drita uje te perfshira ne cmim., 55 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 10 dhoma gjumi, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/01/2020
550,00 euro/muaj

NE KALANE E TIRANES

tek pedonalja | 62 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 62 M2, i mobiluar, kati 1 i nje shtepie private

Botuar më 23/01/2020
35.000 leke

RR. MYSLYM SHYRI

Pas Gjykates se Faktit | 62 M2 | 58.900 Euro

Shitet Apartament 1+1 Super zoneOrientimi Lindje-PerëndimApartamenti ndodhet në katin e 5º të një pallati ekzistues .•Hyrje e rregullt dhe e mireorganizuar dhe e ndricuar• Hipoteke, 62 M2, 3 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, depo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Agjensia Reji. Adresa : Kryqezimi i 21 Dhjetorit te Mulliri i Vjeter

Botuar më 22/01/2020
58.900,00 euro

TEK FRESKU

Prane stacionit te fundit te porcelanit | 84 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1 totalisht I mobiluar super modern, 84 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Uji dhe drita 24 ore mundesi parkimi falas para pallatit

Botuar më 22/01/2020
20.000 leke/muaj

LAPRAKE , RRUGA GJERGJ LEGISI

Ngjitur me palester Alesio | 50 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/01/2020
18.000 leke/muaj

TEK FRESKU

Prane stacionit te fundit te Porcelanit | 75 M2 | 19.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 75 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, gjendja: shume e mire, Totalisht I mobiluar modern uje dhe drita 24 ore, mundesi parkimi falas para pallatit

Botuar më 22/01/2020
19.000 leke/muaj

TEK PAZARI I RI

Tek Pazari i Ri | 60 M2 | 350 Euro

Tek Pazari i Ri jepet me qira apartament 1+1, ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor.Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: Sallon ndenje, me ambjent gatimi, dhome gjumi, tualet me ajrim natyral. Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha lehtesirat per nje jetese sa me komode. Per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona, 60 M2, 1 banjo, ambjent gatimi, te ngjashme kontaktoni tani Arditen ne numrin: +355683260668.

Botuar më 22/01/2020
350,00 euro

RRUGA '' 4 DESHMORET ''

Përballë shkollës "4 Deshmoret" | 52 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 52 M2, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Pagesat duhet per nje vit

Botuar më 22/01/2020
25.000 leke/muaj

RRUGA "DERVISH HIMA"

Afer Stadiumit "Qemal Stafa" | 58 M2 | 40.000 Leke

Apartamenti ndodhet në katin e 6-të të një objekti rezidencial i lokalizueshëm nga rruga Elbasanit, zonë e shërbyer nga bar, restorante, supermarkete dhe shërbime të tjera.Organizimi: korridor hyrës, zona e ditës me ambjentin e gatimit ka akses në një ballkon të madh me dollape dhe lavanderi, dhomë gjumi matrimoniale të mobiluar tërësisht, tualet.Orjentim nga Jugu., 58 M2, 3 ambjente, kati 6, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Pallati ka gjenerator personal dhe ofron furnizim me ujë ne 24 orë, ndricim të ambjenteve të përbashkëta dhe linjë të pa ndërprerë të ashensorit në rast shkëputjeje të energjisë .

Botuar më 22/01/2020
40.000 leke/muaj

RRUGA ELBASANIT

prane cilave Gjermane, pallat 12 katesh | 67 M2 | 63.650 Euro

Shitet 1+1, 67 M2, kati 5, Me hipoteke

Botuar më 22/01/2020
63.650,00 euro
)