Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KOMPLEKSI KIKA 2, RR TISH DAIJA, KOMUNA E PARISIT.

Kompleksi KIKA 2 | 70 M2 | 400 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
Kompleksi KIKA 2, Rr Tish Daija, Komuna e Parisit., Kompleksi KIKA 2, 70 M2, 400 euro i padiskutueshem
2 ambjente, 1 banjo, sallon ndenje, ambjent gatimi, i mobiluar, ngrohje/ftohje, gjendja: e re, kati 6, ashensor
1 ballkon
Përshkrim

Apartament i ri, i mobiluar, gjithcka e re. Orientim-lindje, fasade xhami,, 70 M2, 2 ambjente, kati 6, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Ne nje nga zonat dhe komplekset me elitare te Tiranes. Nr kontakti 069 402 2020

400,00 euro/muaj

Botuar më 23/05/2020

Telefon
)