Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION!! TEK ZONA 21 DHJETORIT,

mbrapa Auto Tana | 70 M2 | 300 Euro

Ne pallat 5-katesh, jepet me qera 1+1+ambient gatimi e ngrenie me vehte, 70 M2, kati ...

Botuar më 03/12/2020
300,00 euro

TEK FUSHA ALI DEMI,

ne pallat ekzistues | 60 M2 | 250 Euro

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 3, i mobiluar, hyrje totalisht e rregulluar dhe komple...

Botuar më 02/12/2020
250,00 euro

RR. E BARRIKADAVE

OKAZION, perballe gjimnazit "Sami Frasheri" | 54.3 M2 | 1.380 Euro

Ne qender te Tiranes, tek "Evis Residence", një objekt i ri me cilesi te l...

Botuar më 30/11/2020
1.380,00 euro

CASA ITALIA 2+1

Terminali i ri i autobuzave | 68 M2 | 200 Euro

Jepet apartament 2+1 me qira tek terminali i ri i autobuzave. Kati 2 banimi, 68 M2, kati 2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar

Botuar më 03/12/2020
200,00 euro/muaj

RR.KONGRESI I MANASTIRIT

prane Pediatrise | 45 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera Garsoniere, 45 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 03/12/2020
22.000 leke

RR. "5 MAJI",

100m nga Concord Center, rrugica e pare djathtas, Rruga Hamdi Sulcebek | 80 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera ap 1+1, 80 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar me super lluks, jepet vetem per cifte me afat te gjate

Botuar më 03/12/2020
22.000 leke/muaj

BLLOKU I VILAVE SELITE

Blloku i Vilave Selite | 95 M2 | 350 Euro

Tek Bllkou i Vilave Selite jepet me qera kati 3 i nje vile me siperfaqe 95 m2. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, i gjithe me parket, kondicioner. Orientimi me Diell., 95 M2, 1 banjo

Botuar më 03/12/2020
350,00 euro

RRUGA QEMAL STAFA

Prane Shkolles se Kuqe | 60 M2 | 27.000 Leke

Ambjent perfekt per ciftet dhe studentet, 60 M2, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 03/12/2020
27.000 leke/muaj

TEK FRESKU

Prane stacionit te fundit te porcelanit | 95 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera apartament 1 plus 1, 95 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Totalisht I mobiluar super modern mobilim I ri dhe bashkohor pallat I ri dhe I mireadministruar Uji dhe drita 24 ore parkim falas.

Botuar më 03/12/2020
20.000 leke/muaj

DON BOSKO

afer Kompleksit Fiori Di Bosko | 47 M2 | 30.000 Leke

Don Bosko, prane Kompleksit Fiori Di Bosko, jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe 47 m2, kati 3 i nje vile 4- kateshe me hyrje ne vehte, apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, ballkon, i mobiluar, kondicioner., 47 M2, 1 banjo

Botuar më 03/12/2020
30.000 leke

ALI DEMI

Rruga Pasho Hysa | 77 M2 | 55.440 Euro

Shitet 1+1, 77 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, bosh, gjendja: e re, Pallati është në ndërtim, shitet nën vlerën e tregut.

Botuar më 03/12/2020
55.440,00 euro

ALI DEMI

Tek Tregu Elektrik | 120 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, ndodhet ne katin e 2-te te nje vile private 4-kateshe, eshte totalisht e mobiluar , ene kuzhine etj..., 120 M2, kati 2, totali i kateve 4, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, I pershtashem per 3-4 persona.Kerkohen 3 muaj paradhenie. Per me shume informacion apo vizite ne prone mund te na kontaktoni.

Botuar më 03/12/2020
300,00 euro/muaj

KODRA E DIELLIT

Rruga Xhon Kenedi | 70 M2 | 300 Euro

Kodra e Diellit, Rruga Xhon Kenedi, jepet me qira Apartament 1+1, siperfaqe 70 m2, kati i 3 me ashensor, i mobiluar ne menyre bashkekohore, kondicioner, wifi. Apartamenti organizohet ne soxhorno, ambjent gatimi, dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni. Orientimi me Diell, 70 M2, 1 banjo

Botuar më 03/12/2020
300,00 euro
)