Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

JORDAN MISJA

Afer Harry Fultz | 53 M2 | 2624 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Garsoniere & 1+1
Jordan Misja, Afer Harry Fultz, 53 M2, 2.624 euro
1 banjo
Përshkrim

Tek Rruga Jordan Misja shitet apartament 1+1, ne katin e dyte te nje pallati egzistues.Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte ne nje nga zonat me te mira te Tiranes dhe ofron te gjitha facilitetet. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor.Kontaktoni Xhoanen 0676088900., 53 M2, 1 banjo

49,50 euro/m²

Botuar më 30/06/2020

Telefon
Email
)