Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHTEPI NE SHITJE - LIQENI I THATE

Rruga Hamdi Garunja | 65 M2 | 72.000 Euro

Shitet apartament 1+1+Bllk.Brenda nje kompleksi pallatesh me gjelberim dhe pamje rela...

Botuar më 07/10/2021
72.000,00 euro

SHTEPI ME QERA - 21 DHJETORI

shkolla Sabaudin Gabrani | 100 M2 | 500 Euro

Japim me qera apartament 2+1+ papafingo + verande prane 21 dhjetorit, pas shkolles Sabaudin Gabrani.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues te mirembajtur.Totalisht i mobiluar., 100 M2, 1 banjo

Botuar më 27/10/2021
500,00 euro

XHAMLLIKUT

te Varri Bamit | 54 M2 | 50.000 Euro

Shitet apartament 1+1 te Varri Bamit pranë Xhamllikut. Apartamenti ndodhet në katin e parë banim dhe ka sipërfaqe 54 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet nga dhoma e ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet me dritare dhe një verandë. Apartamenti ka oborrë të sistemuar dhe të rrethuar. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet bosh., 54 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, verande, oborr, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/10/2021
50.000,00 euro

PERBALL SHKOLLES HARRY FULC

Prane Shkolles Hasan Vogli | 90 M2 | 350 Euro

Jap apartament 1+1 me qera, 90 M2, kati 3, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Perbec dhomes se ndenjes, ka dhome gatim ngrenie me vete. Banjo me dritare. Vetem familje, jo student. Garancia 2 Qera mujore. Per afat gjate. Nuk bashkepunoj me Agjensi Imobilare

Botuar më 27/10/2021
350,00 euro/muaj

TEK ALI DEMI, PRANE ISH MARKATES SE VJETER

Ish Markata e vjeter e Ali Demit. | 60 M2 | 52.500 Euro

Shes apartament 1+1, bosh te pa mobiluar., 60 M2, kati 2, totali i kateve 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Apartamenti eshte me hipoteke. Siperfaqe hipotekore 53m2 dhe 7m2 ambjente te perbashketa. Kati 2 banimit. Nuk bashkepunoj me agjensi imobilare.Oferte nga 54 mije euro ne

Botuar më 27/10/2021
52.500,00 euro

APARTAMENTE NE SHITJE - 21 DHJETORI

shkolla Sabaudin Gabrani | 45 M2 | 50.000 Euro

Shesim apartament 1+1 prane 21 Dhjetorit, pas shkolles Sabaudin Gabrani.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues.Organizohet ne sallon ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, dhe tualet.Tarraca e izoluar.Orientim Lindje., 45 M2, kati 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, tarrace

Botuar më 27/10/2021
50.000,00 euro

APARTAMENTE NE SHITJE - QENDER

Galeria | 70 M2 | 85.000 Euro

Shitet apartamenti 1+1 ne Qender, tek Galeria.Apartamenti ka siperfaqe 70 m2, ne katin e 1 ne nje pallat ekzistues.Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe lehtesisht te aksesueshme .Apartamenti eshte i organizuar nga ambient ndjenje, ambient gatimi, dhome gjumi, 1 tualet.Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni., 70 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 27/10/2021
85.000,00 euro

MALI I ROBIT

Hotel California | 72 M2 | 43.000 Euro

Tek Mali i Robit, prane Hotel California, shitet apartament 1+1, i perbere nga salloni me kuzhinen, dhome fjetje, 2 balljone tualet., 72 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 4, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/10/2021
43.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - FRESK

Fresk | 69 M2 | 52.000 Euro

Shesim apartament 1+1 ne zonen e Freskut.Apartamenti ka siperfaqe 69 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri.Apartamenti eshte i mobiluar.Cmimi eshte 52000 euro., 69 M2

Botuar më 27/10/2021
52.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - FRESK

Fresk | 69 M2 | 52.000 Euro

Shesim apartament 1+1 ne zonen e Freskut.Apartamenti ka siperfaqe 69 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri.Apartamenti eshte i mobiluar.Cmimi eshte 52000 euro., 69 M2

Botuar më 27/10/2021
52.000,00 euro

RRUGA MILO DUÇI

Mbrapa konvikteve te ING se ndertimit | 50 M2 | 10.000 Leke

Kerkojme nje djale per ndarje qiraje, 50 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 27/10/2021
10.000 leke
)