Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

DURRES, TEK STACIONI TRENIT,

ngjitur me Ujesjellesin, | 75 M2 | 45000 Euro
Përshkrim

Shitet 1+1, 75 M2, + verande 80m², kati 10. Çmimi 55.000 Euro. Dhe ap. 1+1, 83m² me 2 ballkone te medha, kati 11. Me hipoteke. Çmimi

Karakteristika
Prona te patundshme, Shitje, Garsoniere & 1+1
Durres, tek stacioni trenit,, ngjitur me Ujesjellesin,, 75 M2, 45.000 euro i diskutueshem
45.000,00 euro

Botuar më 21/05/2018

Telefon