Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

DON BOSKO

Afer Viva Market | 70 M2 | 30.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
Don Bosko, Afer Viva Market, 70 M2, 30.000 leke
1 banjo
Përshkrim

Jepet me qera 1+1 kati 2 i nje vile, siperfaqe 70 m², i mobiluar ne menyre bashkohore dhe totalisht i ri, tualet me dritare, kondicioner ballkon. Hyrje me vehte., 70 M2, 1 banjo, EVEREST REAL ESTATE

30.000 leke

Botuar më 31/07/2020

Telefon
Email
)