Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA LUIGJ GURAKUQI, TIRANE

Tek Pazari i Ri | 70 M2 | 420 Euro

Jepet apartament me qera 1+1, ne afersi te qendres. Apartamenti ka 1 dhome gjumi, dho...

Botuar më 25/09/2020
420,00 euro

PRANE BULEVARDIT TE RI

jepet me qera | 50 M2 | 240 Euro

1+1, 50 M2, kati 3, i mobiluar, kondicioner.

Botuar më 29/09/2020
240,00 euro

VASIL SHANTO

vasil shanto | 67.2 M2 | 66.000 Euro

Shitet apartament 1+1 tek vasil shanto,i restauruar totalisht me nje mobilim bashkohor dhe ne nje zone shume te preferuar, me hipoteke, 67.2 M2, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 29/09/2020
66.000,00 euro

RR. "MYSLYM SHYRI",

prane Adidasit | 48 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 48 M2, kati 1

Botuar më 29/09/2020
22.000 leke

RRUGA E KAVAJES

rruga e kavajes | 65.5 M2 | 104.800 Euro

Shitet apartament 1+1 tek rruga e kavajes, me punime cilesore, me hapesire te bollshme dhe zone te aksesueshme, 65.5 M2, kati 2, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 29/09/2020
104,80 euro

BLLOK

bllok | 65 M2 | 330 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 ne bllok, apartament i mobiluar me kushte shume te mira si dhe ne nje nga zonat me te preferuara, 65 M2, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 29/09/2020
330,00 euro/muaj

ZOGU I ZI

prane ringut | 75 M2 | 75.000 Euro

Shitet apartament 1+1 tek zogu i zi, i mobiluar dhe arreduar totalisht me kushte bashkohore, ne pallat te ri dhe te mireadministruar, me hipoteke, 75 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 29/09/2020
75.000,00 euro

21 DHJETORI

prane kontaktit | 73 M2 | 60.000 Euro

Shitet apartament 1+1 tek 21 dhjetori, i mobiluar totalisht me kushte bashkohore, ne nje zone te preferuar, me hipoteke, 73 M2, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 29/09/2020
60.000,00 euro

RRUGA E DURRESIT

rruga e durresit | 60 M2 | 290 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga e durresit, e mobiluar ne menyre bashkohore dhe me kushte shume te mira, 60 M2, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 29/09/2020
290,00 euro/muaj

RRUGA SALI NIVICA

100m mbi tregun elektrik | 56 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 56 M2, kati 5, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, jepet vetem per familjare

Botuar më 29/09/2020
25.000 leke

RR. HOXHA TAHSIM, 232/15

Tek kryqezimi Brrylit me rr. Bardhyl, 30 m mbi Bar Oslo | 50 M2 | 250 Euro

Apartament 1+1, ne katin 5, i mobiluar, 50 M2, 3 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire, Apartament me shume drite me pamje nga lindja. Pallati ndodhet ne rruge kryesore

Botuar më 29/09/2020
250,00 euro/muaj
)