Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

DON BOSKO

prane Gjykates Administrative, kompleksi Besar shpk, | 72 M2 | 900 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
Don Bosko, prane Gjykates Administrative, kompleksi Besar shpk,, 72 M2, 900 euro
Përshkrim

Shitet 1+1, 72 M2, kati II siper dyqaneve, dokumentacion i rregullt, bosh, ka dhe nje garazh personal. Cmimi i apartamentit

900,00 euro/m²

Botuar më 08/11/2019

Telefon
)