Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION!! QERA 1+1 TEK KOMUNA PARISIT!

NE PALLAT TE RI | 60 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 3, ashensor, i mobiluar, hyrje teper komode, arredim b...

Botuar më 11/01/2021
35.000 leke

TEK SQUARE 21, RRUGA E KAVAJES

Tek Square 21, Rruga e Kavajes | 63 M2 | 76.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Tek Square 21, Rruga e Kavajes ne katin e 2-te te nje pallati n...

Botuar më 08/01/2021
76.000,00 euro

MATERNITETI I RI,

prane shkolles 9 vjecare Niket Dardani, ne nje zone teper te qete, me ndricim, rruge te shtruara, mundesi parkimi ne zone per banoret e pallatit. | 49 M2 | 57.500 Euro

Apartamenti organizohet ne ambient ndenjeje dhe gatimi, nje dhome gjumi, tualet me dr...

Botuar më 08/01/2021
57.500,00 euro

SUPER APARTAMENT 1+1 TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK,

Liqeni i Tiranes prane Restorant Gambero, ne nje zone teper te preferuar dhe te qete shume prane rruges kryesore. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri | 68 M2 | 119.900 Euro

Te mireadministruar. Apartamenti organizohet nga nje sallon i bollshem me kuzhinen e ...

Botuar më 08/01/2021
119.900,00 euro

TE PROFARMA

TE PROFARMA | 50 M2 | 52.000 Euro

Shitet apartament 1+1 te Profarma, perballe Neptunit. Ka nje siperfaqe prej 50m2. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues. Eshte i organizuar ne sallon+aneks kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe eshte me ballkon. Apartamenti shitet bosh dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor., 50 M2

Botuar më 16/01/2021
52.000,00 euro

KODRA E DIELLIT

Prane Big Market | 45 M2 | 240 Euro

Jepet me qera garsoniere e mobiluar ne menyre moderne tek kodra e diellit, prane Eleonor dhe big Market. Per me shume na kontaktoni., 45 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/01/2021
240,00 euro/muaj

TE RRUGA E KOSOVAREVE

te Rruga e Kosovareve | 70 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 te Rruga e Kosovareve. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 70 m2 dhe është i organizuar në një ambient të bollshëm ndenjieje së bashku me kuzhinën, 1 dhome gjumi ,1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 9 të një pallati të ri dhe të mirëadministruar. Ky apartament jepet me qera i mobiluar dhe ofron komoditet për banim., 70 M2

Botuar më 16/01/2021
350,00 euro/muaj

BRRYL

Tito Bar. | 70 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1 tek brryli prane Tito bar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me 2 ashensore. Jepet bosh, ka vetem kundrabufe., 70 M2, 1 banjo, gjendja: e re

Botuar më 16/01/2021
25.000 leke/muaj

KODRA E DIELLIT

Prane Big Market | 45 M2 | 240 Euro

Jepet me qera garsoniere e mobiluar ne menyre moderne tek kodra e diellit, prane Eleonor dhe big Market. Per me shume na kontaktoni., 45 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/01/2021
240,00 euro/muaj

KOMUNA E PARISIT

BRENDA KOMPLEKSIT TE QENDRES KRISTAL | 68 M2 | 285 Euro

ME QERA 1+1 APARTAMENT, 68 M2, kati 4, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Dhoma e gjumit shtruar ne Parket

Botuar më 16/01/2021
285,00 euro/muaj

KODRA E DIELLIT

Prane Big Market | 45 M2 | 240 Euro

Jepet me qera garsoniere e mobiluar ne menyre moderne tek kodra e diellit, prane Eleonor dhe big Market. Per me shume na kontaktoni., 45 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/01/2021
240,00 euro/muaj

PRANE GJYKATES SE RRETHIT

TE ISH EKSPOZITA | 72 M2 | 285 Euro

ME QERA APARTAMENT 1+1, 72 M2, kati 12, totali i kateve 14, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/01/2021
285,00 euro/muaj

BRRYL

Tito Bar. | 70 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1 tek brryli prane Tito bar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me 2 ashensore. Jepet bosh, ka vetem kundrabufe., 70 M2, 1 banjo, gjendja: e re

Botuar më 16/01/2021
25.000 leke/muaj

SHKOZE,

prane ures se Poligrafikut | 40 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 40 M2, kati 1, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar, jepet per cift ose studente

Botuar më 16/01/2021
20.000 leke
)