Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KARROCE ME FUNKSIONE 3 NE 1 NGJYRE KUQ E ZI, MUNDESI KTHIMI BEBE PERBALLE PRINDERIT. MARKA MIKELINO, 8000 LEKE

6.000 Leke
Karakteristika

Gjithçka per shtepine, Ne shitje, Karroca femijesh & sedilje makine
Karroce me funksione 3 ne 1, 6.000 leke
Përshkrim

Karrige, tavoline ngrenje, me 5 nivele gradimi, ngjyre portokalli dhe e bardhe 8000 leke. serxhelino, ngjyre e verdhe me te zeze, marka Chicco

6.000 leke

Botuar më 11/09/2019

Telefon