Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

STEPER

gjendja: Shume e mire | 12.000 Leke

Sportiv, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 26/06/2019
12.000 leke

MBAJTESE FEMIJESH NANIA

gjendja: Shume e mire | 5.000 Leke

Ne makine, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 26/06/2019
5.000 leke

SHITET

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 5.000 Leke

Karroc femijesh , 1 verore dhe 1 dimerore, Ne total

Botuar më 24/06/2019
5.000 leke

SET KARROCE TRIO INGLESINA

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 17.000 Leke

Me soxholino dhe portbebe, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 20/06/2019
17.000 leke

SEDILJE MAKINE NANIA

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 2.000 Leke

Per femije deri 13 kg, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 18/06/2019
2.000 leke

KREVAT PER FEMIJE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 15.900 Leke

Bashke me komodine te inkorporuar, behet tek pasi rritet femija, shitet bashke me dysheket (per deri 3 vjec dhe tekun), tirane

Botuar më 18/06/2019
15.900 leke