Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

AGJENT SHITJESH KOMPANIA BEN GUSTO SHPK Kërkon të punësojë

Paga: plus perqindje |

Arsimi: i mesem, Leje drejtimi: kategoria b, 25 - 35 vjeç, orari telefonatave 08/00 - 16/00, Adresa: Rr. “5 Maji”, Tirane

Botuar më 10/12/2019
plus perqindje

SALDATOR TECHNO METAL TIRANA

Paga: Paga e kenaqshme |

Me eksperience pune, ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Misto Mame

Botuar më 09/12/2019
Paga e kenaqshme

KUJDESTARE Perkujdesja Familjare ofron vende pune per:

Paga: e kenaqshme |

Per te moshuarit. Te jene te dashur dhe korrekt ne pune, ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Budi", prane rr. "Elbasanit"

Botuar më 09/12/2019
e kenaqshme

BABY SITTER Perkujdesja Familjare ofron vende pune per:

Paga: e kenaqshme |

Te jene te dashur dhe korrekt ne pune, ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Budi", prane rr. "Elbasanit"

Botuar më 09/12/2019
e kenaqshme

SANITARE Perkujdesja Familjare ofron vende pune per:

Paga: e kenaqshme |

Te jene serioze dhe korrekte ne pune, ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Budi", prane rr. "Elbasanit"

Botuar më 09/12/2019
e kenaqshme

MOTORRIST KERKOHEN MOTORRISTE NE TIRANE

Paga: OFROHET: Page baze + perqindje + siguracion |

Kushte shume te mira pune. Motorrin e ka kompania (mund te perdorin dhe te tyren). Personat e interesuar duhet te plotesojne keto kritere: Te kene eksperience pune. -Te kene leje drejtimi per mjetin. -Te jene te komunikueshem. -Te jene fleksibel ne orare. Vendi i punës:Tiranë. Te interesuarit te kontaktojne ne kete nr:, - te kene eksperience ne kete fushe, Adresa: Te interesuarit te kontaktojne ne:

Botuar më 06/12/2019
OFROHET: Page baze + perqindje + siguracion

FINANCIERE Kompani Marketingu Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqeshme |

Ose Nd/Financiere. Te kete diplome te shkolles se larte Fakulteti Ekonomik.Te dije programin Finance 5 dhe programin Bilanc. Menaxhim financiar dhe aftesi te shkelqyera komunikimi, duke perfshire aftesine per te perdorur te dhena financiare per krijimin e disiplinave financiare per te gjetur zgjidhje per problemet dhe per te permbushur nevojat raportuese te kompanise, te kete eksperience pune 3-5 vjete. te kete aftesi menaxhuese dhe analitike., mosha 25-35 vjec, te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel te afishuar dhe te dergojne cv me foto tek adresa e email-it, Tiranë

Botuar më 05/12/2019
e kenaqeshme

PUNONJES/E Lavanteri Kërkon të punësojë

Paga: 12.000 leke+sigurime |

Per larje tapetesh, Me ose pa eksperience pune. Transport i siguruar, Adresa: Lapidari i Pezes (matane Kombinatit)

Botuar më 05/12/2019
12.000 leke+sigurime

PUNETORE LAVANDERI Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per pastrim kimik, Adresa: Tek Brryli, perballe Maternitetit

Botuar më 05/12/2019
e kenaqshme

SHOFER ALO TAKSI Kërkon të punësojë

Paga: OFROHET PAGE E KENAQSHME |

ME PATENTE TE KLASIT D. TE KENE EKSPERIENCE PUNE. TE NJOHIN RRUGET E TIRANES, Adresa: Rr. “Margarita Tutulani"

Botuar më 05/12/2019
OFROHET PAGE E KENAQSHME
)