Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

LAVAZH KIKA Kërkon të punësojë Lavazhier

(PUNETOR LAVAZHI). ME EKSPERIENCE PUNE. TE DIJE TE NGASI MAKINEN. PAGA 40% E LARJES SE MAKINES, Adresa: Prane TV Klan, brena ish fabrikes se vjeter te Porcelanit

Botuar më 18/11/2018

KOMPANIA SEC 4 INTERNACIONAL Kërkon të punësojë Punonjes sherbimi

Teknik per sisteme alarmi, Mosha 25-40 vjec. Te jete i pajisur me license. Paga e kenaqshme. Te interesuarit te kontaktojne ne nr:, Adresa: Bulevardi Zogu I, prane Zyrave te Sigal

Botuar më 17/11/2018

Kerkohet Lavazhier

Paga dhe kushte pune te kenaqshme

Botuar më 16/11/2018

QENDRA REZIDENCIALE PER TE MOSHUAR "RREZET E JETES" Kërkon të punësojë Kujdestare

(Sanitare). Puna eshte me tre turne, ushqimi i garantuar. Preferohet te kete eksperience ne kujdesjen ndaj moshes se trete. Per iformacion te metejshem mund te kontaktoni ne numrin e telefonit, Adresa: Sauk, 500 m pa shkuar tek tegu prane Viles B

Botuar më 16/11/2018

LAVANDERI Kërkon të punësojë Punonjese

Per pastrim kimik. Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Sauk

Botuar më 16/11/2018

FLORAL FANTASY - dyqan lulesh ne Bllok Kërkon të punësojë Shitese

Me ose pa eksperience pune. Mosha 18- 25 vjec.Ofrohen kushte te mira pune dhe page e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Rruga Ibrahim Rugova, ne hyrje te bllokut

Botuar më 15/11/2018

Shoqeria Iliria 02 security Sh.P.S.F si rezultat i zgjerimit te aktivitetit Kërkon të punësojë Punonjese

Te certifikuar ne kete fushe. Mosha deri ne 30 vjec. Te kete njohuri te gjuhes angleze. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit. Orari i telefonatave 09.00-21.00, Tiranë

Botuar më 14/11/2018

Kerkohen Kërkon të punësojë Punonjese

Vajza webcam model. Mosha mbi 18 vjeç. Me njohuri te gjuhes angleze

Botuar më 13/11/2018