Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

EKONOMISTE

FIRME PRIVATE

Kërkon të punësojë

Kriteret

Te kete eksperience pune mbi 3 vjet. Ofrohen kushte te mira pune

Detyrat dhe Pagesa

Pagese e kenaqshme

Kontakte

Prane TV Klan, brena ish fabrikes se vjeter te Porcelanit

Botuar më 01/07/2020

)