Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Dyqan Aksesore per Celular (shitje me shumice) Kërkon të punësojë Agjent shitjesh

Karakteristika

Oferta pune, Ofroj punë, Shërbime të ndryshme të interesit publik
Dyqan aksesore per celular (shitje me shumice), agjent shitjesh
Përshkrim

/ Shofer. Te disponoje patente per makine. Preferohet me eksperience pune. Te jete korrekt dhe serioz ne pune, Adresa: Tek Medreseja, prane Furre Buke Sulaj


Botuar më 08/07/2019

Telefon