Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA E TEGUT

Sauk, shitet godine tre kateshe | 165 M2 | 250.000 Euro

Budrum kati I, kati II dhe kati III, 165 M2, me leje ndertimi, me certifikate pronesie. Me oborr perpara.

Botuar më 10/04/2020
250.000,00 euro

PIACA QENDER, RR. DED GJO LULI

Prane Restorant Piaces | 250 M2 | 6.000 Euro

Jepet me qira ambient "duplex", 250 M2, 3 ambjente, totali i kateve 5, 4 banjo, ngrohje/ftohje, verande, vendparkim, bosh, gjendja: e re, Amibienti ka verand 180 m2 nga e cila mund te shrytezohet si mbas deshires. JO AGJENSI

Botuar më 09/04/2020
6.000,00 euro/muaj

RRUGA "BARDHYL"

buze rruge | 63 M2 | 200.000 Euro

Shitet dyqan 63 m2---i rikonstruktuar totalisht.Prane bar Oslo.Me dokumentacion te rregullt hipotekor.E trajton Agjensia RE-AL., 63 M2, gjendja: shume e mire

Botuar më 09/04/2020
200.000,00 euro

RRUGA "BARDHYL"

buze rruge | 43 M2 | 180.600 Euro

Shitet dyqan 43 m2 me fasade te gjere xhami.Ne zonen me te mire te rruges Bardhyl.Me dokumentacion te rregullt hipotekor.E trajton Agjensia RE-AL., 43 M2

Botuar më 09/04/2020
180.600,00 euro

BUZE RRUGES"MUHAMED GJOLLESHA"

ne zonen me te mire per biznes cilesor ,midis rruges "Myslym Shyri" dhe ures "Vasil Shanto" | 70 M2 | 455.000 Euro

Shitet dyqan 70 m2 i ndare ne dy dyqane, me fasade te gjere xhami.(25 dhe 45 m2). Me dokumentacion te rregullt hipotekor.E trajton vetem Agjensia imobiliare RE-AL,me adrese ne rrugen e Kavajes,perballe Spitalit Gjerman., 70 M2

Botuar më 09/04/2020
455.000,00 euro

RRUGA "BARDHYL"

buze rruge | 40 M2 | 168.000 Euro

Shitet dyqan 40 m2,me fasade te gjere.Ne zone shume te mire per biznes.Aktualisht me qera.Me dokumentacion te rregullt hipotekor.E trajton Agjensia RE-AL., 40 M2

Botuar më 09/04/2020
168.000,00 euro

NE QENDER TE TIRANES

Buze bulevardit "Zogu i Pare", | 93 M2 | 511.500 Euro

Super okazion!!! Shitet dyqan 93m2 me fasade te gjere xhami 14m --I pershtatshem per cdo lloj biznesi . Bulevardi eshte kthyer ne nje destinacion komercial nder me te bukurit ne Europe. Me dokumentacion te rregullt hipotekor.E trajton vetem Agjensia RE-AL, 93 M2

Botuar më 09/04/2020
511.500,00 euro

RR. ABDYL FRASHËRI

prane Librit universitar | 70 M2 | 350 Euro

Jepet me qera ambient, 70 M2, 1 ambjent, kati 2, 1 banjo, gjendja: e re, studio, e rregulluar në mënyrë bashkohore, me vepra arti dhe piktura, telefon, kondicioner, uje 24h, ka qënë përdorur për zyra avokatie dhe organizata

Botuar më 09/04/2020
350,00 euro

VORE

ne qender | 30 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 30 M2, 1 banjo, me pamje nga rruga kryesore

Botuar më 09/04/2020
20.000 leke

ALI DEMI

ali demi | 19 M2 | 32.000 Euro

Shitet Ambjent bashke me biznesin ne Ali Dem.Ambjenti aktualisht funksionon si Mini Marketdhe shitet bashke me paisjet.Ka nje siperfaqe prej 19 m2 dhe ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri, buze rruges kryesore., 19 M2, 1 banjo

Botuar më 09/04/2020
32.000,00 euro
)