Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PRANE FUSHES "DELIALLISI"

prane Rr"3 Deshmoret", Yzberisht | 15.5 M2 | 13.000 Leke

Jepet dyqani me qera., 15.5 M2, 1 ambjent, kati 1, 1 banjo, I pershtatshem per berber, zyre, rrobaqepsi, servis celularesh, tabaco shop etj. Zona eshte shume e pershtatshme per keto sherbime, sepse eshte ne brendesi te lagjes.

Botuar më 25/05/2019
13.000 leke/muaj

RRUGA E KAVAJES

prane Qendres Globe, brenda Kompleksit Orion | 25 M2 | 37.500 Euro

Shitet dyqan, 25 M2, 1 banjo, me dokumenta te rregullta

Botuar më 25/05/2019
37.500,00 euro

TEK ISH-BLLOKU

ne qender te Tiranes | 125 M2 | 330.000 Euro

Shitet dyqan, 125 M2, (95m ne certifikate), aktualisht i dhene me qera. Me hipoteke te rregullt

Botuar më 25/05/2019
330.000,00 euro

BLLOK

Ne zemer te Bllokut | 40 M2 | 700 Euro

Ne rrugen qe ka me teper levizje ne Bllok. I pershtatshem per cdo aktivitet biznesi i dyqane, zyra, etj, 40 M2, 1 banjo, bosh

Botuar më 24/05/2019
700,00 euro/muaj

RR. ALI DEMI

tek Poligrafiku | 40 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 40 M2, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 24/05/2019
18.000 leke/muaj

ZOGU I ZI, PERBALLE ME RING CENTER,

ngjitur me NBG, Universiteti Logus Albania Colege School, | 20 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera Parukeri Klaudia, e kompletuar totalisht, sip, 20 M2, te kene liçence per ushtrimin e pozicionit dhe eksperience, pranojme edhe dy persona parukiere/estetiste. Çmimi

Botuar më 24/05/2019
15.000 leke

RRUGA E KAVAJES

500m poshte 21 Dhjetorit | 135 M2 | 185.000 Euro

Shitet dyqan, 135 M2, 1 banjo, i mobiluar, me fasade 20 meter, mund te shitet bosh dhe perdoret per zyra, show room, call center, klinike dhe laborator dentar. (mund te kembehet me prone tjeter si apartament, KREDI, etj)

Botuar më 24/05/2019
185.000,00 euro

NE QENDER TE TIRANES,

tek Galeria, ish kinema 17 Nentori | 36 M2 | 81.000 Euro

Shitet dyqan, 36 M2, totali i kateve 2, me shkalle elektrike, me tualet. I pershtatshem per cdo lloj aktivititeti. Ka funksionuar si avokati, zyre kontabiliteti etj me qera 300 Euro/ muaj. Me hipoteke

Botuar më 24/05/2019
81.000,00 euro

NE QENDER TE TIRANES,

tek Galeria, ish kinema 17 Nentori | 36 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 36 M2, totali i kateve 2, me shkalle elektrike, me tualet. I pershtatshem per cdo lloj aktivititeti. Ka funksionuar si avokati, zyre kontabiliteti

Botuar më 24/05/2019
25.000 leke

RR. AKITEKT KASEMI

ish restorant Rozafa | 56 M2 | 90.000 Euro

Shitet dyqan, 56 M2, 4 ambjente, 1 banjo, salle ngrenie, oborr, bosh, gjendja: e mire, i pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar më 24/05/2019
90.000,00 euro