Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION! RR. “KOMUNA PARISIT”,

RR. “MEDAR SHTYLLA”, PERBALLE LULISHTES | 65 M2 | 169.000 Euro

Shitet ose jepet me qera ambjent biznesi bosh, 65 M2, Me hipoeke te rregullt. Shitet ...

Botuar më 13/12/2019
169.000,00 euro

RR. "BARDHYL"

buze rruges kryesore | 40 M2 | 168.000 Euro

Shiten dy dyqane, 43m dhe, 40 M2, secili dyqan me hipoteke te rregullt, aktualisht me...

Botuar më 13/12/2019
168.000,00 euro

RR. "BARRIKADAVE",

mbrapa 9 katesheve, ish dyqani i kopje se celesave | 18 M2 | 50.000 Euro

Shitet dyqan, 18 M2, mundesi qeraje 250 euro, me hipoteke

Botuar më 16/12/2019
50.000,00 euro

RRUGA BARDHYL

afer farmacise Alketa, ne rruge kryesore, ngjitur me parukeri Ledi, Unaze | 18 M2 | 29.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 18 M2, I pershtatshem per aktivitete te ndryshme, aktualisht eshte i lire

Botuar më 16/12/2019
29.000 leke

100M NE VERI PERENDIM TE KOPSHTIT BOTANIK

rruga Shkelqim Fusha, pallati 26, hyrja 8 | 65 M2 | 65.000 Euro

Shitet dyqan, 65 M2

Botuar më 16/12/2019
65.000,00 euro

NE QENDER TE TIRANES

Buze bulevardit "Zogu i Pare", | 93 M2 | 511.500 Euro

Super okazion!!! Shitet dyqan 93m2 me fasade te gjere xhami 14m --I pershtatshem per cdo lloj biznesi . Ju njoftojme se punimet kane filluar ne bulevardin Zogu i Pare do behen punime fantastike duke e kthyer rrugen ne destinacion komercial nder me te bukurit ne Europe. Me dokumentacion te rregullt hipotekor.E trajton vetem Agjensia RE-AL ne rrugen e Kavajes ,perballe spitalit Gjerman, 93 M2

Botuar më 16/12/2019
511.500,00 euro

ZOGU I ZI

Perballe Ring Center, tek stacioni i autobuzit | 66 M2 | 400 Euro

Jepet me qera ambient 66 m2,i pershtatshem per zyra,parukeri,estetike,klinika,bar kafe,etj.Aktualisht salle lojrash ., 66 M2

Botuar më 16/12/2019
400,00 euro/muaj

BUZE RRUGES "MUHAMET GJOLLESHA"

fare prane "Myslym Shyri" | 70 M2 | 525.000 Euro

Shitet dyqan 70 m2,i ndare ne dy dyqane.I pershtatshem vetem per biznes cilesor.Me dokumentacion te rregullt hipotekor.E trajton vetem Agjensia RE-AL,ne rrugen e Kavajes,perballe spitalit Gjerman, 70 M2, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/12/2019
525.000,00 euro

BUZE RRUGES "MUHAMET GJOLLESHA"

prane kryqezimit te inxhinierise te ndertimit | 240 M2 | 960.000 Euro

Shitet dhe jepet me qera lokal super luksoz.I sapo rikonstruktuar.Ne nje nga zonat me te mira per biznes.Me fasade 15 m ne rruge.Siperfaqja 240 m2-ne shitje 4000 Eurto/m2,qera mujore 4000 Euro( detyrimet i paguan qiramarresi).E trajton vetem Agjensia RE-AL,me adrese ne Qender ,fare prane kafe "Flora", 240 M2

Botuar më 16/12/2019
960.000,00 euro

NE QENDER TE TIRANES

Buze bulevardit "Zogu i Pare", | 93 M2 | 511.500 Euro

Super okazion!!! Shitet dyqan 93m2 me fasade te gjere xhami 14m --I pershtatshem per cdo lloj biznesi . Ju njoftojme se punimet kane filluar ne bulevardin Zogu i Pare do behen punime fantastike duke e kthyer rrugen ne destinacion komercial nder me te bukurit ne Europe. Me dokumentacion te rregullt hipotekor.E trajton vetem Agjensia RE-AL me adrese ne Qender fare prane kafe "Flora", 93 M2

Botuar më 16/12/2019
511.500,00 euro

RR. "KOSOVAREVE",

prane diges se liqenit | 128 M2 | 600 Euro

Buze rruge kati zero, jepet me qera dyqan multifunksional, 128 M2, me fasade te madhe dhe qepen. Ambient pa ndarje. Dyqani ka funksionuar per pajisje elektronike.

Botuar më 16/12/2019
600,00 euro/muaj

RR. "MUHAMET GJOLLESHA",

ne rruge kryesore, pa vajtur tek ura e Vasil Shantos, ne unaze | 35 M2 | 165.000 Euro

Shitet dyqan, 35 M2, 1 banjo, i pershtatshme per cdo lloj biznesi. Me hipoteke.

Botuar më 16/12/2019
165.000,00 euro
)