Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION! RR. “KOMUNA PARISIT”,

RR. “MEDAR SHTYLLA”, PERBALLE LULISHTES | 65 M2 | 169.000 Euro

Shitet ose jepet me qera ambjent biznesi bosh, 65 M2, Me hipoeke te rregullt. Shitet ...

Botuar më 13/12/2019
169.000,00 euro

RR. "BARDHYL"

buze rruges kryesore | 40 M2 | 168.000 Euro

Shiten dy dyqane, 43m dhe, 40 M2, secili dyqan me hipoteke te rregullt, aktualisht me...

Botuar më 13/12/2019
168.000,00 euro

NE QENDER TE TIRANES

Buze bulevardit "Zogu i Pare", | 93 M2 | 511.500 Euro

Super okazion!!! Shitet dyqan 93m2 me fasade te gjere xhami 14m --I pershtatshem per cdo lloj biznesi . Ju njoftojme se punimet kane filluar ne bulevardin Zogu i Pare do behen punime fantastike duke e kthyer rrugen ne destinacion komercial nder me te bukurit ne Europe. Me dokumentacion te rregullt hipotekor.E trajton vetem Agjensia RE-AL,me adrese ne Rrugen e Kavajes,perbale Spitalit Gjerman., 93 M2

Botuar më 15/12/2019
511.500,00 euro

RRUGA PANDI DARDHA,100M NGA KUPOLA

Mbrapa cerdhes nr 30 rruga Pandi Dardha | 30 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera ambjent 30m2 i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti,i pajisur me tualet. Kati i pare ne pallat ekzistues., 30 M2, 1 banjo

Botuar më 15/12/2019
16.000 leke/muaj

RR. "KOMUNA PARISIT",

prane kompleksit Dinamo, kullat binjake Hawai | 38 M2 | 30.000 Leke

Shitet ose jepet me qera dyqan, 38 M2, 1 banjo, prane rruges kryesore, totalisht i rikonstruktuar. Me hipoteke. (shitet 45.000 Euro). Qera

Botuar më 15/12/2019
30.000 leke/muaj

RR. "DURRESIT",

tek Busti i Adem Jasharit | 37 M2 | 90.000 Euro

Shitet dyqan me hipoteke, 37 M2, 1 banjo, 1/2 Bodum, ambient i rikonstruktuar

Botuar më 14/12/2019
90.000,00 euro

TEK TREGU ELEKTRIK

RRUGA ZONJA CURRE, pallati Ermir Star | 21 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 21 M2, me tualet. Ka funksionuar prej shume kohesh si zyre.

Botuar më 14/12/2019
18.000 leke

RR. NDRE MJEDA

afer shkolles Naim Frasheri | 24 M2 | 36.000 Euro

Shitet dyqan, 24 M2, me dokumenta te rregullta

Botuar më 14/12/2019
36.000,00 euro

RR. "DIBRES",

mbas fakultetit te mjekesise, ne pallat te ri, | 50 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 50 M2, i pershtatshem per cdo lloj biznesi, zyra, avokati, dyqan veshjesh etj

Botuar më 14/12/2019
30.000 leke

RR. MISTO MAME

pallatet Cabej | 35 M2 | 52.500 Euro

Shitet dyqan, 35 M2, me hipoteke

Botuar më 14/12/2019
52.500,00 euro

RRUGA DURRSIT

Zogu Zi | 50 M2 | 130.000 Euro

Shitet dyqan, 50 M2, 1 ambjent, totali i kateve 4, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 13/12/2019
130.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

500m poshte 21 Dhjetorit | 135 M2 | 175.000 Euro

Shitet dyqan, 135 M2, 1 banjo, i mobiluar, me fasade 20 linear, mund te shitet bosh dhe perdoret per zyra, show room, call center, klinike dhe laborator dentar. (mund te kembehet me prone tjeter si apartament, kredi, etj)

Botuar më 13/12/2019
175.000,00 euro
)